Як правильно вибрати міні-АЗС для дизельного палива

 

Часто виникає необхідність дозаправки різної автомобільної техніки під час проведення будівельних і ремонтних робіт. Перегін транспорту на автозаправку вимагає часу і фінансових витрат. У зв'язку з цим використання мобільних заправок стало популярним в багатьох сферах діяльності.

Що таке міні-АЗС?

Міні-АЗС – це мобільна автозаправна станція, яку використовують для заправки автомобільного транспорту. Вона відрізняється простотою експлуатації, зручністю обслуговування і безпекою. Головною особливістю є постійний облік дизпалива, завдяки чому можна повністю проконтролювати його витрата.

Установка станції може здійснюватися в будь-якому місці без будь-яких обмежень. Вона знаходить своє застосування в портах, сільськогосподарських угіддях, автосалонах, під час проведення будівельних і ремонтних дорожніх робіт.

Резервуар для зберігання рідкого палива

Ємність для зберігання дизпалива – один з головних критеріїв вибору дозаправочная станції. Від прямого призначення пристрою буде залежати необхідний обсяг палива в ємності. Наприклад, для заправки важкої автомобільної техніки при проведенні сільськогосподарських робіт, краще зупинити свій вибір на моделях, розрахованих на 440 або 960 літрів.

Конструкційні особливості і товщина стінок резервуара

Пластикові ємності для палива відрізняються міцністю і гладкою поверхнею. Існує дві конфігурації судини:

  • Горизонтальна – в основному габаритні моделі, які використовуються під час проведення масштабних будівельних робіт. Для легкої навантаження вони оснащені спеціальними отворами для підняття її за допомогою вилочного навантажувача.
  • Вертикальні – застосовуються для заправки невеликого і середнього автотранспорту. Вони комплектуються колесами і транспортуються за рахунок зусиль оператора.

Товщина стінок і матеріал судини, де зберігають паливо, впливають на те, скільки можна зберігати дизельне паливо. Для продовження терміну служби краще вибирати пластикові моделі, так як цистерни з міді і цинку вступають в реакцію з рідиною. Також від щільності стінок залежить стійкість конструкції до негативного впливу навколишнього середовища. Чим щільніше матеріал, тим довше можна зберігати дизпаливо.

Тип насосу

Купити переносну ємність для дизельного палива можна з електричним або ручним насосом. Перший вид використовують як в стаціонарних, так і в польових умовах для заправки великої техніки. Їх основне завдання - транспортування вибухонебезпечних речовин. Другий застосовується в місцях, де немає вільного доступу до електрики або стисненого повітря - СТО, гаражі, будмайданчика, автогосподарства.

Де купити якісні міні-АЗС для дизельного палива

В каталозі ТД «Укрсервіс» представлені надійні станції для перекачування з різними технічними можливостями. Ціни на ємності під паливо залежать від виробника і обсягу резервуара. Вся техніка сертифікована відповідно до європейських стандартів якості.

 

18.10.2019 10:13:23
0
847

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!