Зарядний пристрій Vulkan ст15: Переваги, особливості.Домашній улюбленець твого авто - зарядний пристрій Vulkan СТ1

Не забувайте: морози йдуть. Не дуже хочеться отримати неприємний сюрприз у вигляді розрядженого акумулятора і поспішати на міський транспорт.

Пуско зарядний пристрій Vulkan CT 15 – це компактний універсальний високоякісний пристрій, який призначений для швидкої зарядки автомобільних і інших акумуляторів на 18 і 24 Вольта. Модель оснащена системами надійного захисту. Це системи захисту від перегріву, замикання, помилковою полярності, а також різного роду перевантажень.

На пристрої встановлений амперметр аналогового типу для відстеження показників струму заряду.
У комплекті йдуть клеми «крокодили» для підключення зарядного пристрою до акумулятора. Для зарядки підходять акумулятори ємністю від 20-ти до 150-ти А / ч, що дозволяє використовувати зарядний пристрій для АКБ мотоциклів, автомобілів, мотоблоків, тракторів, вантажівок та іншого

Хочеться відзначити основну відмінну рису всіх зарядних і пуско-зарядних пристроїв Вулкан - використання мідної обмотки.

Технічні характеристики

  • Максимальна ємність акумуляторної батареї - 150 А / ч
  • Максимальний пусковий струм - 15 А
  • Мінімальна ємність акумуляторної батареї - 20 А / ч
  • Напруга зарядки - 12 і 24 В.

Купити в Україні пускозарядні пристрої Vulkan недорого

ТМ Vulkan є власною торговою маркою ТД Укрсервіс, тому вартість пускозарядних пристроїв Вулкан в нашому магазині найнижча. Також у нас найбільший вибір пристроїв, можливість купити пускозарядний пристрій в кредит на зручний для вас термін, і свій сервісний центр.

Будьте зарядженими, а ми подбаємо про вигідну ціну для вас!

08.12.2017 10:00:58
0
1694

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!