Масове відключення світла. Чим обігріти квартиру?

За словами ДТЕК, масові відключення електрики торкнулися близько 4 млн українців. Керівництво держави та профільні служби роблять все можливе, щоб стабілізувати електропостачання. Але в умовах війни спрогнозувати майбутні проблеми з електропостачанням майже неможливо. І якщо у власників приватних домоволодінь ще є альтернатива централізованому електропостачанню - бензогенератори, то для мешканців багатоповерхівок залишається єдиний шлях - намагатися максимально ефективно обігріти помешкання в години подачі електроенергії. 

Найбільш зручним обладнанням для обігріву квартири могли б стати дистанційно керовані конвектори або масляні радіатори. Знаходячись поза домівкою і отримавши інформацію про наявність світла у своїй квартирі, кожен захотів би відразу включити обігрів свого житла для того, щоб повернутися в тепло! І такі моделі смарт обігрівачів існують! Та й вартість їх зараз на рівні "допотопних" - практично по тій самій ціні.

Ефективність електрообігрівача повітря складається з декількох конструктивних особливостей: 

По-перше - можливість дистанційного управління обігрівачем. Найновітнішими можна вважати смарт обігрівачі - з керуванням завдяки додатку у смартфоні через Wi-Fi. Обирати комфортну температуру, час вмикання та вимикання можна віддалено, повертаючись відразу у теплу домівку.

По-друге - програмування конвектора. Приблизні графіки відключень дають змогу програмувати роботу 24/7. Головне мати на увазі, що найбільше навантаження обігрівач споживає у момент включення. Тому програмувати його вмикання варто через 10-15 хвилин після подачі електрики.

По-третє - нагрівальний елемент і спосіб конвекції повітря. Є моделі з майже ідеальними характеристиками коефіцієнту тепловіддачі та геометрії каналів для циркуляції повітря.

І наостанок - безпека! Електрообігрівач обов`язково має бути забезпечений захистом від перегріву та автоматичним відключенням при перекиданні, особливо при наявності домашніх тварин.

Торговий дім “Укрсервіс” рекомендує:

Енергоефективні конвектори

Програмовані масляні обігрівачі

12.12.2022 16:42:59
0
245

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!