Купити акумуляторний інструмент: всі за і проти

Купить недорого аккумуляторный инструмент

Акумуляторні інструменти - надійна альтернатива мережевій техніці

Вже понад 100 років у людства є можливість використовувати альтернативне джерело енергії, який має назву «акумулятор». Не буду, поглибиться в технологію і еволюцію розвитку даної можливості.

Сфера застосування акумуляторних батарей ставати з кожним роком все ширше, а технологічні можливості все більше.

На ринку України за останніх років 10-15 з'явилося безліч різновидів інструменту працює від акумуляторних батарей. Відразу зазначу, що найсучаснішим типом акумуляторної батареї є літій-іонні батареї. Застосування цього типу батареї дає можливість використовувати інструмент без додаткової підзарядки, у них відсутній ефект пам'яті. Простіше кажучи, їли ви, використовували інструмент, а батарея при цьому розрядилася лише на 50% то, при наступному використанні, немає потреби робити підзарядку, інструмент буде свою функцію виконувати як раніше. Ще, літій іонні батареї екологічно безпечні як для навколишнього середовища, так і по відношенню до майстра.

Купить недорогой аккумуляторный инструмент

Який акумуляторний інструмент вибрати

Асортимент акумуляторних інструментів представлений давно знайомими нам: шурупокрути, дрилями, гайковертами, кущорізами, оприскувачами, нівелірами і т.д. і т.п.

Думка про те, що акумуляторні інструменти не годяться для професійного і тривалого використання. Нагадаю, сучасні інструменти в основному працюють на літій іонних батареях. Так, батарея має обмежений ресурс, але все змінюється, коли у вас дві батареї. Поки одна батарея заряджається, а літій іонні заряджаються швидко, ви без проблем використовуєте іншу батарею.

Батареї для інструментів, на жаль не універсальні. Тому, рекомендую купувати лінійку інструментів одного бренду, наприклад все BOSCH, METABO, MAKITA або іншої марки. В цьому випадку, батарея, наприклад, від саморезоверта BOSCH, сумісна з гайковерти або дрилем цієї ж марки.

Купуючи акумуляторний інструмент, уважно вивчіть параметри інструменту, а саме величину крутного моменту, потужність, наявність опцій для поліпшення і контролю якості. Чим вище параметри крутного моменту і вище потужність, тим вище клас інструменту. Батарея ж повинна відповідати інструменту.

Так як батареї не завжди йдуть в комплекті, то при покупці обов'язково проконсультуйтеся у представника компанії продавця. Зазвичай, у професійних продавців (дилерів) персонал професійно грамотний

Лучший аккумуляторный инструмент в Украине

Переваги акумуляторної техніки

Застосування акумуляторних інструментів в першу чергу пов'язано зі зручністю і мобільністю. Уявіть собі, вам необхідно підшити стелю, погодьтеся, що легше працювати з інструментом, у якого не звисає і не плутається навколо вас провід. Друге очевидна перевага - це мобільність. Інструмент можна використовувати практично скрізь, і немає ніякої залежності від наявності або відсутності електрики.

Акумуляторні інструменти, це не тільки звичні шуруповерти або гайковерти. На ринку є інші приклади. Наприклад, міні АЗС, які широко застосовуються фермерськими та лісовими господарствами для транспортування і зберігання палива. Вбудовані насоси взагалі працюють від звичайних пальчикових батарейок.

Інший приклад - обприскувач тієї ж німецької марки Gloria. Обприскувач оснащений мінінасосом, який створює внутрішній тиск. Насос може працювати від пальчикових батарейок, а також при накачуванні вручну або від компресора. Завдяки серії обприскувачів, які працюють від батарейок, багато людей похилого віку змогли без особливих зусиль доглядати за своїми рослинами.

Купить недорогую садовую технику EGO

Акумуляторна садова техніка ТМ EGO - гарантія якості

Крім того, існує акумуляторна садова техніка ТМ EGO (британський бренд) - інноваційний продукт на нашому ринку, має зовнішнім виглядом, звичним кожному користувачеві, але працює від акумуляторної батареї. В асортименті акумуляторної садової техніки EGO:

газонокосарка, садовий пилосос, бензопила, акумуляторні ножиці для кущів та тримери.

Двигуни професійних бензопил, нівеліри, і багато інших приладів та інструментів для виконання своєї функції, контролю та управління якістю роботи мають більш доступного режиму, робота яких без акумуляторних батарей не можлива.

Зручність, якість, мобільність і надійність ось чим повинен володіти кожен прилад або інструмент.

15.02.2017 15:25:08
0
1209

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!