Як убезпечити себе під час роботи з ручною дисковою пилкою

Циркулярка - відмінне рішення для розпилу різних матеріалів

Серед електричних ручних інструментів величезною популярністю у будівельників, ремонтників та платників користується дискова пила по дереву. Вона дозволяє з легкістю обробити не тільки дерево, але також по метал та інші матеріали (ламінат гіпсокартон, і т.д.), З її допомогою можна отримати якісні похилі, поздовжні або поперечні розпили.

Основною робочою частиною циркулярки є ріжучий диск з гострими зубами. Швидкість його обертання змушує бути гранично акуратним в процесі експлуатації. Необхідно чітко дотримуватися правил безпеки, а також використовувати засоби індивідуального захисту.

Не перевертайте ввімкнуту дискову пилу

Як ви вже зрозуміли, робота ручною дисковою пилкою вважається дуже небезпечною. Щоб уберегти себе від можливих ударів струмом, виробничих травм та інших ушкоджень важливо дотримуватися заходів безпеки. Ні в якому разі не можна перевертати пристрій, поки вона перебуває у включеному стані. Також забороняється наводити його на людей, так як це може спричинити плачевні наслідки.

Не користуйтеся дисковою пилкою поблизу ємностей з водою

Важливо розуміти, що це електричний інструмент, який працює від мережі. Навіть найкращі ручні дискові пилки бояться вологи. З метою безпеки не рекомендується працювати поруч з розташованими поблизу ємностями з водою. Попадання вологи в електроінструмент загрожує коротким замиканням., Що має наслідком його вихід з ладу і становить серйозну небезпеку для майстра.

Використовуйте спецодяг і окуляри при роботі з ручною циркуляркою

Перш ніж купити дискову ручну пилку, подбайте про особисту безпеку і засобах індивідуального захисту. Вам можуть знадобитися:

  1. Окуляри (для захисту очей від пилу і скалок);
  2. Спеціальний одяг (для запобігання травмуванню в процесі роботи).

При роботі з пиловими матеріалами також рекомендується використовувати респіратор.

Підключення пиловідведення

Вартість ручної циркулярки багато в чому залежить від її функціоналу та комплектації. Окремі моделі передбачають можливість підключення до пилосмока. Він дозволяє істотно знизити запиленість робочої зони, забезпечивши тим самим комфортні і безпечні умови експлуатації.

Не перевіряйте гостроту пильних зубців

Ріжуча частина пильного диска може бути настільки гострою, що поранить людини всього лише при незначному дотику. Тим більше не можна перевіряти гостроту зубів, коли пристрій підключено до мережі. При мимовільному включенні, це може привести до серйозних травм.

Купити ручну циркулярку за найкращими цінами в Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує хороший асортимент якісних електроінструментів для домашнього та професійного використання. На сайті компанії представлені дискові пилки MetaboBoschMakitaPhiolent та ін. Для тих, кому складно визначитися і хто не знає, яку ручну циркулярку вибрати, є спеціальний відділ інформаційної підтримки, де вам з радістю нададуть усі необхідні консультації.

16.11.2018 09:34:47
0
1472

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!