Болгарка - ефективний інструмент для домашнього використання

Область застосування болгарки

Кутові шліфувальні машини (КШМ) знаходять дуже широке застосування в приватному господарстві, а також при виконанні будівельно-ремонтних робіт. Вони дозволяють з мінімальними витратами зусиль і часу впоратися з обробкою металу, каменю та інших твердих матеріалів. По суті, болгарка є самим універсальним інструментом для різання і шліфування. Завдяки цьому, вона користується величезною популярністю і знаходиться в списку обов'язкового інструментарію кожного майстра.

Болгарка: як правильно вибрати насадку

Універсальність болгарки забезпечується, в першу чергу, величезною різноманітністю витратних матеріалів і насадок, які дозволяють виконувати різні завдання.

Види насадок для КШМ:

  1. Відрізні диски (алмазні, по металу, для каменю, по дереву);
  2. Насадки для полірування і шліфування (дозволяють домогтися потрібного ступеня гладкості поверхні, застосовуються зі спеціальною пастою або рідиною);
  3. Обдирні і заточувальні кола (кручені шарошки, обдирні, абразивні);
  4. Насадки для шліфування деревини;
  5. Для фрезерування або грубої обробки.

Як бачите, змінюючи різні диски, ви можете істотно розширити можливості і сферу застосування болгарки, виконуючи повний спектр завдань по обробці дерева, металу і будь-яких інших матеріалів.

Техніка безпеки під час роботи з болгаркою

Навіть найкращі сучасні КШМ вимагають дотримання правил безпечної експлуатації. Інструмент потрібно застосовувати тільки за призначенням, використовуючи при цьому необхідні засоби індивідуального захисту. Заготівля повинна бути надійно зафіксована, а робоче місце чистим і добре освітленим.

Перед тим, як визначитися, яку вибрати насадку для УШМ, ознайомтеся з її інструкцією і параметрами сумісності. Насадка обов'язково повинна відповідати типу, діаметру і частоті обертів болгарки. Дрібні тріщини на абразивних дисках можуть спричинити серйозні неприємності, тому перед роботою необхідно перевірити не тільки справність інструменту, але і цілісність дисків.

Так, як болгарка є високошвидкісним інструментом, при роботі зберігайте пильність і будьте готові миттєво реагувати на позапланові робочі моменти.

Зберігання болгарки

Щоб істотно продовжити термін експлуатації КШМ, її потрібно зберігати в належних умовах. Існує набір основних правил, які можуть вам стати в нагоді:

  • Приміщення повинно бути сухим, добре вентильованим;
  • Відсутність попадання прямих сонячних променів;
  • Унеможливлення впливу підвищених температур.

Якщо ваш інструмент довгий час не використовується, необхідно регулярно включати його на холостому ходу.

Для максимальної безпеки і зручності зберігання КШМ краще придбати спеціальний кейс або встановити кронштейн.

Де купити якісну професійну болгарку за вигідною вартістю?

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам доступні ціни і відмінний вибір кутових шліфмашин виробництва MetaboBoschDeWALTMakitaPhiolentTex-ac та інших популярних виробників. Весь товар оригінальний, з гарантією і сертифікатами якості.

10.08.2018 14:43:29
0
873

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Яку болгарку купити: рейтинг топ-5 найпопулярніших моделей

Яку болгарку купити: рейтинг топ-5 найпопулярніших моделей

Болгарка – це спеціалізований інструмент, який використовують для шліфування таких матеріалів, як метал, дерево, цегла, кераміка і навіть асфальт. На будівельному ринку представлені моделі, що відрізняються між собою розміром і діаметром дисків, наявністю плавного пуску, джерелом живлення і споживаної потужності. Залежно від цих параметрів прилад підрозділяється на побутовому, напівпрофесійн..

16.10.2020
0
1669