Дриль-міксер секрети вибору

Дриль - міксер, це інструмент який широко застосовується в будівництві, ремонті або монтажі чого небудь. Це так званий інструмент 2 в 1. Він складається власне із самої дрилі і насадки міксера.

Дриль - міксер - це складний багатофункціональний інструмент і до його покупці треба ставитися серйозно і скрупульозно.


За допомогою ці сучасних пристроїв ви можете виконувати безліч різних робіт. Наприклад, просвердлити отвір там, де вам потрібно не залежно від матеріалу (бетон, цегла, дерево). Викрутити і закрутити болти або шурупи. Відчистити і відполірувати метал. Змішати фарбу, клей, шпаклівку або іншу в'язку рідину. Дрилі відмінно справляються з пластиком, гіпсовими плитами, кахлями і так далі.

Асортимент дрилів дуже широкий. Ринок представлений як продукцією дешевого сегмента, так і дорогого. Дриль можна купити як на ринку, так і в магазині.

Коли для простої людини настає момент покупки, він в замішанні від різноманітності. Спробуємо з цим розібратися.


Перш за все, якщо ви вирішили купити дриль міксер треба знати відповіді на кілька запитань: як часто і де будете використовувати (для заробітку грошей або для будинку).

Перед покупкою дрилі необхідно знати і розуміти про те, які існують види. Як уже сказано вище все електричні дрилі - міксери поділяють на два види - це інструменти для професіоналів і інструменти для будинку або як кажуть ще «для себе». Інструменти для дому менш потужні і відповідно дешевше. Головна їхня відмінність в навантаженні на інструмент або іншими словами, на що воно здатний без навантаження на двигун.

Професійні інструменти можуть працювати 10 годин на день і кожен день. Зрозуміло, що такі дрилі - міксери набагато дорожче. Якість матеріалів, з якого вони виготовлені вище від інших.

Професійні електричні дрилі-міксери застосовують для виконання капітальних ремонтів та інших робіт в тривалому часі і великому обсязі. Дрель- Міксер для будинку також має свої переваги. Вона здатна працювати до 4 годин день, але при цьому необхідно обов'язково робити перерви кожні 15 хвилин. Природно такі інструменти набагато дешевше

.

В не промисловому масштабі і при сприятливому догляді, дрилі - міксери потужністю до 500Вт можна використовувати, наприклад, при косметичному ремонті. Професійні дрилі міксери в основному мають потужність від 700 Вт і вище.


Для довговічності інструменту його слід використовувати за призначенням відповідно до інструкції. Не треба виконувати роботи, які не йому не властиві, так як це може привести до поломки.

Вибираючи дриль - міксер в будь-якому випадку раджу купувати його в фірмах, які займаються цим професійно. Я не раджу купувати, наприклад, на ринку. Нічого не маю проти цього каналу продажів, але, на мій погляд, це не місце для покупки такої серйозної речі. Саме тут, на ринку, часто люди стикаються з проблемами покупки підробок. Претензії потім складно пред'явити кому небудь.


В Україні є фірми, які безпосередньо працюють з постачальниками, мають свою гарантійну службу, штат технічно навчених і грамотних фахівців. В їх завдання, не входить просто «впарити» той чи інший товар. Вони підкажуть, розкажуть, порадять і навіть продемонструють дриль в роботі. Такі компанії мають свої інтернет магазини. Наприклад, компанія «Укрсервіс» безпосередньо працює з таким відомим виробником дрилів-міксерів як «Фиолент».

Надійний і перевірений часом виробник і продавець. Слід зазначити, що у них своя власна сервісна служба і величезний вибір товару.

Вдалого вам вибору і якісних ремонтів.

02.07.2016 12:48:12
0
1203

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!