Як продовжити термін експлуатації ексцентрикової шліфувальні машини

Ексцентрикова шліфмашина - запорука ефективних шліфувальних і полірувальних робіт

Ексцентрикова шліфмашина – це популярний вид шліфувальної техніки, призначений для виконання високоякісної обробки матеріалів. Конструкція пристрою складається з корпусу, електродвигуна, ексцентрика і противаги. Як працює ексцентрикова шліфмашина? Все дуже просто: крутний момент двигуна передається на вібраційний механізм і шпіндель, до якого прикріплена спеціальна підошва зі шліфувальної тарілкою.

Де зберігати ексцентрикову шліфмашину вдома

Сфера застосування даного виду техніки досить різноманітна. Її можна зустріти в столярних або автомайстерень, при фінішній обробці металевих, дерев'яних і пластикових поверхонь. З огляду на той факт, що інструмент працює від електромотора, існує певний набір умов його зберігання:

  • Зберігати в сухому прохолодному місці.
  • Виключити можливість впливу перепадів температур, підвищеної вологості.
  • Прибрати подалі від дітей.
  • У зимовий період не використовувати машину на сильному морозі.

Фірмові орбітальні шліфувальні машини для авто йдуть в комплекті зі спеціальним пластиковим кейсом, який повністю вирішує проблему з правильним зберіганням пристрою.

Використовуйте шліфувальну машину за призначенням

Перш ніж визначитися, яку ексцентрикову шлифмашину вибрати, важливо розуміти основну сферу її застосування. Якщо вона призначена для обробки пластику, не слід застосовувати її для робіт по металу. Шліфування повинна проходити виключно в відповідно до технічних параметрів інструменту. Тільки так ви зможете домогтися його максимальної ефективності і забезпечити тривалий термін експлуатації.

Робіть перерви під час тривалої роботи

Основними параметрами шліфувальних машин вважаються потужність, частота обертів і розмір підошви. Саме від них часто залежить ціна орбітальної шліфувальні машини. Важливою характеристикою також є здатність на безперервну роботу протягом тривалого періоду часу. Деякі моделі можна використовувати безперервно 15-20 хвилин, в той же час більш потужні і професійні пристрої - 30 хвилин і більше. У всякому разі, машинці потрібно давати відпочити і охолонути.

Очищайте ексцентрикову шліфмашину від пилу

Після використання інструменту його необхідно очистити від бруду і пилу. Це дозволить вам уникнути попадання сміття і дрібних частинок в робочий механізм і вбереже його від передчасного виходу з ладу. Для очищення можна скористатися пилососом або м'якою сухою ганчіркою.

Вчасно міняйте шліфувальні листи

Слідкуйте за тим, щоб шліфувальні листи були цілими і чистими. Від цього багато в чому залежить якість і кінцевий результат шліфування. Також дуже важливо використовувати шліфувальні листи, відповідних розмірів. Вони не повинні виступати за край підошви.

Де купити з гарантією і вигідною ціною?

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує купити орбітальні ексцентрикові шліфувальні машини від MetaboBoschDeWALT, та Makita за цінами від виробника. В асортименті виключно оригінальна і сертифікована продукція з належними документами та гарантією.

10.12.2018 09:33:25
0
1074

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!