Який шурупокрут вибрати: акумуляторний або мережевий

Шурупокрут - багатофункціональний інструмент

Дриль-шурупокрут - це універсальний ручний інструмент, який дозволяє з мінімальними зусиллями викрутити / закриття гайку або шуруп, виконати кріпильні або складальні роботи, монтаж / демонтаж різних конструкцій. Він відрізняється легкістю, мобільністю і багатофункціональністю, завдяки чому знаходить дуже широке застосування в будівництві та в побуті.

Залежно від типу приводу дані пристрої бувають електричними і акумуляторними. Тому, перш ніж визначитися чи варто купувати конкретний тип шуруповерта, важливо розібратися з його основними перевагами.

Зручність і мобільність

Однією з основних характеристик шуруповерта є робота від мережі. Найчастіше, саме цей параметр визначає функціональні можливості пристрою. Якщо перевагою бездротового моделі є автономність і не прихильність до розетки, то електричні апарати демонструють набагато більший робочий ресурс і здатність на тривалу безперервну роботу. Тому, якщо вам має бути тривала експлуатація для професійних цілей, найкраще буде купити електричний шуруповерт.

Вартість акумуляторного та електричного інструменту

При відповіді на питання, «який шурупокрут краще вибрати: акумуляторний або електричний», важливим критерієм є ціна. Електрошурупокрути менш мобільні, зате їх вартість набагато нижче автономних аналогів. Однак тут існують свої підводні камені. Кожен акумулятор в залежності від своїх характеристик і робочого ресурсу розрахований на певну кількість зарядок. Тому при досить частою експлуатації ресурс батареї швидко вичерпається, що призведе до необхідності її заміни. При покупці шурупокрута важливо розуміти, з якою метою і як часто він буде використовуватися. Це і стане вирішальним моментом при виборі його характеристик.

Потужність і продуктивність

Залежно від виконуваних функцій потужність шурупокрута варіюється в діапазоні від 1,2 до 36 В:

  • 3-6 В буде цілком достатньо для виконання примітивних побутових завдань;
  • 10-15 В буде оптимальним варіантом для роботи з гіпсокартоном, дерев'яними брусами або пластиком;
  • Більше 18 В - для свердління твердих матеріалів.

Сучасні виробники давно розвінчали міф про те, що акумуляторні інструменти поступаються електричним по потужності. На сьогоднішній день по цій характеристиці шурупокрути знаходяться на рівних позиціях. У той же час якісні акумулятори мають досить значний робочий потенціал.

Купити шуруповерт за вигідною ціною і з гарантією від виробника

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вашій увазі прекрасний вибір побутових і професійних електроінструментів виробництва MetaboBoschDeWALTMakita і багатьох інших популярних торгових марок. Досвідчені менеджери компанії завжди підкажуть, який шуруповерт буде краще для будинку або роботи, а також запропонують найбільш оптимальні варіанти виходячи із заявлених параметрів.

27.08.2018 09:41:54
0
718

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!