Як за допомогою шурупокрута прикріпити дверні петлі своїми руками

Крепление дверных шарниров

Ні для кого не секрет, що для гарного естетичного і практичного відкриття і закриття дверей необхідні якісно прикріплені до них шарніри.

Процес кріплення дверей до шарнірів або навпаки шарнірів до дверей (як кому завгодно), з одного боку досить простий, але з іншого боку вимагає певної вправності, навичок і майстерності. Нікому не хочеться, щоб двері в його кімнаті була перекошена і нещільно закривалася або взагалі з часом відвалилася.

Для кріплення дверних петлею існує кілька способів. Цей процес можна здійснити за допомогою стамески, шурупів і викрутки. В цьому випадку сила руки майстра буде служити своєрідним шуруповертом. На початку процесу загвинчування шурупів, майстер з посмішкою на обличчі зробить це швидко. Починаючи з другого шурупа, а в деяких навіть із закінчення загвинчування першого, процес буде сповільнюватися. Кисть руки втомиться, шуруп почне вести в сторону, в результаті часто і густо можна спостерігати перекошені капелюшки шурупів в пазах шарнірів двері, що, щонайменше, не гарно.

Перекошені капелюшки це півбіди. Ручне загвинчування шурупів призводить до того, що завіси прикріплені, не рівно і з часом, починають бовтаються, далі двері щільно не закривається, низ її треться об підлогу, або взагалі вона відвалюється. Ситуації, погодьтеся, можуть бути різними. Тому, в сучасному світі, нас супроводжують різного роду інструменти і машини.

Для прикріплення дверних завіс до дверей використовують шуруповерт. Найчастіше, для зручності процесу використовують інструмент працює від акумулятора. Цей спосіб кріплення шарнірів на відміну від попереднього - легкий, швидкий і контрольований.

Шурупокрут - це електричний або акумуляторний інструмент, який спеціально розроблений для загвинчування або відгвинчування шурупів.

Шурупокрут має можливостям, які дозволяють контролювати швидкість обертання і ступінь затяжки. Швидкість закручування, як і ступінь затяжки шурупа у всіх отворах буде однаковим, що дає можливість виключити перекоси, відвалювання або тріщини.

Проте, застосування шурупокрута вимагає розуміння справи і знання деяких його особливостей. Для того щоб не нашкодити, перед початком експлуатації інструменту вивчіть його технічні можливості і характеристики.

 Установка дверных завес

Шуруповерти, по своїй суті, це висококласні інструменти, особливо якщо це стосується таких відомих марок як: Bosch, Metabo чи Makita.

Шурупокрути цих виробників відрізняються наявністю різного роду функціональних можливостей і особливостей. Тому, приступаючи до справи або ж вибираючи інструмент необхідно знати, перш за все, для яких, цілей найчастіше ви будете його використовувати.

Шурупокрути відрізняються потужністю, наявністю або відсутністю реверсу, функції дрилі, обмежувача глибини, кількістю швидкостей, функцією контролю затягування, плавного пуску та інше.

Перед початком використання шурупокрута слід підібрати потрібний діаметр і форму біти. Біти для загвинчування не є універсальними. Тому, переконайтеся, що бита підходить до того матеріалу, з яким ви працюєте.

Часто, намагаючись заощадити, майстри використовують для роботи шуруповерти, потужність яких не дозволяє виконувати ту чи іншу роботу. Внаслідок чого, інструмент просто напросто виконує роботу не якісно або взагалі перестає працювати. Часто буває так, що при спробі загвинтити шуруп, процес виконується з пробуксовкою. В цьому випадку завжди роботу потрібно припинити і переконатися в правильності вибору біти, свердла, швидкості і режиму.

Рекомендую завжди купувати шурупокрут з запасом потужності. Потужність вимірюється в кВт і разом з параметром крутний момент (об / хв) є визначальними факторами при купівлі та використанні. Тут пояснення просте, ніж вище сила і більше оборотів, тим довший, ширший, сильніше і швидше буде загвинчені шуруп.

За потужністю шурупокрути ділять на такі групи:

a) до 10-12 Нм - інструмент побутового класу; для нескладний і нечастих виробів; для роботи по деревині; діаметр вгвинчування 3,5-4 мм

b) до 20 Нм - використовується тільки в якості шурупокрута, здатний виконати будь-які види робіт, відноситься до більш професійного класу застосування; для покрівельних робіт; діаметр битка 4,8-6 мм;

c) до 30 і вище Нм - інструмент без коливань можна використовувати як дриль; застосовується повсюдно; відноситься до професійної серії застосування;

Велике значення має тип використовуваної акумуляторної батареї. У цих марках шурупокрутів використовуються сучасні літій-іонні батареї. Їх перевага перед нікель - кадмієвих в тому, що їх можна заряджати незалежно від ступеня розрядки, тоді як нікель-кадмієві тільки після повної розрядки.

Установка дверных петель с помощью шуруповертаЗвичайно, часто бувають випадки, коли сам інструмент дійсно підводять. Якщо у вас є впевненість про можливості інструменту, але він при цьому не працює, тоді нічого не залишається робити, як звернеться в сервісну службу. В Україні сервісне обслуговування шурупокрутів «Bosch», «Metabo» та «Makita» здійснює сертифікований сервісний центр ТД «УКРСЕРВІС».

Самостійний ремонт інструменту в більшості випадків призводить до того, що не є вже гарантійним і обійдеться набагато дорожче.

При прикріпленні шарнірів, крім правильно підібраних битків необхідно переконатися в правильності вибору потрібного режиму роботи (в тому випадку якщо інструмент оснащений функцією дрилі). Процес вибору передачі і режиму гранично простий. Досить просто повернути кільце в правильне положення. Зазвичай, кільце регулювання швидкостей і режимів знаходиться вище головки патрона. Якщо є, якісь сумніви в правильності вибору того чи іншого параметра досить уважно прочитати інструкцію або звернутися до консультанта сервісного центру або магазину де ви купували. До речі, сервісний центр ТД «УКРСЕРВІС» має свою власну роздрібну мережу і для більшої зручності здійснення покупок інтернет магазин. Ця компанія, є офіційним дилером вищезазначених марок шуруповертів.

Напевно у вас можуть з'явитися питання про те, чому я акцентую увагу на шуруповерт «Bosch», «Metabo» і «Makіta». Відповідь проста - це відомі світові бренди інструменту, які перевірені часом. Це не порожні слова або гасла. Реально, якщо запитати будь-якого майстра, про те який шуруповерт купити, я гарантовано вам скажу, що вони вкажуть саме на ці товарні знаки.

Зазначені виробники інструменту, конкуруючі між собою, і, завжди намагаються випередити одна одну в інноваціях, надійності і можливості інструменту. Система якості, яка існує на цих підприємствах, спрямована на те, щоб інструменти відповідали самим високим вимогам по надійності і максимально відповідали очікуванням споживача.

Вдалих вам покупок і добре сидячих на шарнірах дверей.

21.12.2016 09:44:43
0
1094

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!