Обробка дерева: вертикальний, кромочний або комбінований фрезер?

Електроінструмент для акуратної обробки дерева

Робота з дерев'яними елементами передбачає необхідність виконання різнопланових завдань: вирізання пазів, різання отворів, створення окантовок і т.д. Все це можна зробити за допомогою лобзика, дрилі, пилки або різця, але набагато ефективніше буде скористатися фрезерною машиною по дереву. Даний інструмент знаходить дуже широке застосування серед платників, меблевиків, столярів і будівельників. Він дозволяє виконати обробку не просто швидко і акуратно, а з філігранною точністю.

Існує кілька основних класифікацій фрезерувальних машин. Залежно від області застосування фрезери по дереву можуть призначатися для роботи вдома або для промислових цілей. По виду виконуваних робіт вони бувають:

  • Вертикальними (для різання жолобів, отворів, канавок);

  • Кромковими (спеціалізується на окантовці деталей);

  • Комбінованими.

Також виділяють ручні і електричні фрезери по дереву.

Вертикальна фрезерна машина для будь-яких видів фрезерування

Конструкція вертикального (занурювльного) фрезера відрізняється своєю простотою. Під час роботи головка інструменту рухається вверх і вниз, що дозволяє з легкістю виконувати більшість завдань по обробці деревини.

5 причин купити занурювальний (вертикальний) фрезер:

  • Зручність;
  • Невелика вага;
  • Ергономічна форма;
  • Легкість керування та обслуговування;
  • Універсальність;

Завдяки своїм характеристикам вертикальна фрезерувальна машина користується величезним попитом, як у любителів, так і у справжніх професіоналів.

Кромковий фрезер - співвідношення невеликої ваги і потужності

Окантовочний триммер має дуже вузьку спеціалізацію. Він призначений для окантовки деталей, зняття фаски і заокруглення країв. Невеликий розмір підошви дозволяє з легкістю виконувати будь-які операції на обмеженому шматку полотна. Ці інструменти зазвичай компактні, легкі і маневрені.

Ціна керамічного фрезера залежить від його конструктивних особливостей і робочих характеристик. Деякі моделі, наприклад, можуть працювати під кутом до поверхні, а також мати адаптер для підключення пилососа.

Комбінований - універсальне рішення по обробці деревини

Для тих, хто сумнівається, який фрезер по дереву вибрати для домашнього застосування, існують універсальні моделі зі змінними базами. Вони дозволяють виконати повний спектр деревообробних робіт: від погружного фрезерування до оформлення кромок. Такі машини дуже зручні в побуті. Вони не займають багато місця, прості в експлуатації і обслуговуванні.

Де купити з гарантією і вигідною ціною в Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує якісні фрезерувальні машини MetaboBoschMakitaPhiolentСталь та ін. Менеджери компанії завжди готові підказати, як вибрати фрезер по дереву, а також допомогти розібратися з його характеристиками і комплектацією.

ТД Укрсервіс - це не тільки широкий асортимент ручних фрезерів по дереву, кращі ціни, і якісне обслуговування, але також оперативна доставка і сотні позитивних відгуків задоволених покупців.

02.11.2018 09:36:06
0
1000

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!