Основні правила безпечної роботи з перфоратором

Перфоратор – електричний інструмент для різання отворів в твердих матеріалах: камені, цеглі, бетоні і т.д. Часто використовується під час будівельних і ремонтних робіт як на будівельних майданчиках, так і вдома. Хоча перфоратор зовні і схожий трохи на дриль, але принцип його роботи відрізняється. Якщо дриль проробляє отвори шляхом їх свердління, то перфоратор не свердлити рівну кромку, а пробиває отвір за допомогою довбання. Щоб робота з перфоратором «йшла як по маслу» важливо строго дотримуватися правил безпечного поводження з цим електричним інструментом.

Використання протишумових навушників при роботі з перфоратором

Під час роботи перфоратор може видавати досить гучний звук. Якщо роботи затягуються на тривалий час, бажано використовувати протишумові навушники. Вони допоможуть значно знизити рівень шуму, який негативно впливає на слуховий апарат.

Працюючи з перфоратором - захищайте очі

Під час довбання отворів в твердих породах, частинки матеріалів можуть відлітати в сторону. Це може призвести до травмування як самого користувача, так і людей, що знаходяться в зоні ураження. Шматочки бетону, наприклад, можуть відлетіти і потрапити в око. Тому важливо захистити очі, попередньо вдягнувши спеціальну маску або захисні окуляри.

Респіратор або маска - захист від пилу

Перфоратор під час роботи може піднімати сильну запиленість. Пил, потрапляючи в дихальні шляхи може викликати алергічні реакції або просто привести до інших ускладнень здоров'я людини. Щоб цього уникнути, слід використовувати спеціальні респіратори. Вони служать бар'єром і не пропускають частинки пилу.

Не використовуйте перфоратор біля вибухонебезпечних речовин

Під час роботи перфоратор може виділятися велика кількість тепла. Також довбання бетону може видати іскру. Все це підвищує небезпеку загоряння, якщо поруч знаходяться легкогорючі матеріали і речовини, особливо, якщо вони здатні випаровуватися.

Не користуйтеся перфоратором на великій висоті

Природно, іноді виникає необхідність зробити отвір на деякій висоті від поверхні. Для цього часто використовують різні драбини або підставки. Утримати рівновагу на таких височинах не завжди легко, тому бажано не підніматися на висоту більше, ніж 2 - 2,5 метра. Особливо, якщо в руках у вас великий і потужний перфоратор з чималою вагою. В іншому випадку Ви можете впасти і завдати собі шкоди не тільки смаленим, але і перфоратором.

Слідкуйте за рівнем вологи

Перфоратор - електричний інструмент. А це значить, що він досить таки чутливий до вологи, яка може не просто пошкодити механізм електричного двигуна, але і вдарити струмом користувача. Тому, працюючи в умовах високого рівня вологості повітря або наявності конденсату, важливо бути гранично обережним.

Перевіряйте перфоратор на справність

Перш, ніж приступати до роботи, переконайтеся, що з інструментом все добре. Немає явних пошкоджень або інших несправностей. Якщо почати роботу з зіпсованим інструментом, це не тільки відбитися на результаті роботи, але і може нашкодити користувачеві.

Ретельно перевірити робоче місце

Роблячи отвори в стінах, важливо знати, що перебувати за стіною або всередині неї. Інакше можна пошкодити різні мережеві кабелю. І через це користувач може не тільки зіпсувати проводку, а й отримати непоганий заряд електричного струму.

Укрсервіс - офіційний інтернет магазин перфораторів

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс представлений широкий асортимент електричних перфораторів різної потужності і продуктивністю. Всі електроінструменти сертифіковані і поставляються з офіційною гарантією якості. В каталозі електричних перфораторів предсталена надійний і якісний іструмент від світових виробників MetaboBoschDeWALTMakita.
Замовити можна через корзину сайту або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті.

 

03.12.2018 09:30:37
0
2068

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор – це ручний інструмент ударного типу, без якого не обходяться ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. Головною особливістю приладу є те, що він ефективно працює як з крихкими, так і з міцними матеріалами, такими як бетон, цегла, штучний і натуральний камінь. Перш ніж купити перфоратор, слід розібратися в його ключових особливостях для того, щоб він став дійсно корис..

23.10.2020
0
2617
Топ 7 перфораторів 2020 року

Топ 7 перфораторів 2020 року

  Топ 7 перфораторів 2020 року Зміст: Критерії вибору перфоратора Легендарний професіонал Makita HR 2470 Потужний і витривалий Bosch GBH 2-24 Комфортний і безпечний Einhell TE-RH 38 E Ударна міць від Metabo KHE 2444 Надійний і зручний Bosch GBH 2-26 DRE Перфоратор DeWalt D25133K - з ним не втомлюєшся Компактний але поту..

24.12.2020
0
2843