Купівля відбійного молотка: особливості вибору

Навіщо потрібен відбійний молоток?

Відбійний молоток - це потужний будівельний агрегат для руйнування і демонтажу перекриттів з бетону, асфальту, цегли та інших твердих порід. Його сфера застосування поширюється як на побут, так і на ремонтні роботи, а також промислове будівництво. Конструкція устрою є міцний (горизонтальний або вертикальний) корпус зі спеціальним бойком і списом. Прямолінійні руху робочої частини дозволяють з легкістю роздрібнити будь опрацьований матеріал.

Відбійний молоток: основні технічні характеристики

При виборі відбійного молотка важливо звернути увагу на його основні параметри, від яких безпосередньо залежить продуктивність.

 1. Тип живлення

Згідно з цим критерієм інструменти бувають бензиновими, електричними, пневматичними і гідравлічними. Ціна пневматичних відбійних молотків набагато вище, ніж електричних аналогів, проте це повністю виправдано їх високою продуктивністю і найкращими відгуками професіоналів.

 1. Потужність

Цей показник характеризує робочий потенціал інструменту, а також товщину матеріалу, з якої він здатний впоратися. Потужність стартує з позначки 500 Вт і досягає показника 2000 Вт.

 1. Вага

Чим потужніше прилад, тим більше його маса. Легкі моделі мають вагу близько 5 кг. Середні - 5-10 кг. Важкі - більше 10 кг.

 1. Сила удару

Чим вона вища, тим швидше і ефективніше працює пристрій. Легкі моделі молотків мають силу удару до 15 Дж. У той час важкі промислові агрегати - більше 50 Дж.

 1. Тип патрону

Швидкозатискний (для швидкої і легкої зміни пік), шестигранний (необхідне використання додаткового ключа), SDS + (для легких відбійників), SDS-max (для важких агрегатів).

Зручність користування відбійним молотком

Перш ніж визначитися, який відбійний молоток вибрати, важливо звернути увагу на наявність додаткових опцій, які суттєво полегшують його застосування

 • Можливість регулювання частоти ударів;
 • Плавний пуск;
 • Додаткова бічна рукоятка для правильного розподілу сил при роботі;
 • Наявність антивібраційною системи;
 • Кейс для зберігання і транспортування.

Зрозуміло, від цих нюансів буде залежати те, скільки коштує відбійний молоток, тому завжди вибирайте інструмент виходячи з поставлених перед ним завдань.

Вибір піки для відбійного молотка

Піка є основним робочим елементом відбійника. Існує кілька її основних різновидів:

 • У вигляді брухту (для асфальтних, бетонних, цегляних поверхонь);
 • Лопатка (для зачистки стін, сколювання льоду);
 • У формі зубила (для арматури та металевих конструкцій);
 • Трамбування (для закладення швів, ущільнення грунту і т.д.).

Від піки безпосередньо залежить функціонал пристрою і його здатність працювати з різними матеріалами.

Купити відбійний молоток недорого з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент відбійників Metabo, Bosch, Makita з гарантією від виробника. Ми є офіційними дилерами представлених торгових марок, тому завжди готові запропонувати найвигідніші умови для ваших покупок.

20.08.2018 16:46:32
0
990

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!