Ремонт електроінструменту своїми руками або СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР?

Ремонт электроинструмента

Купуючи будь-яку техніку, інструменти або пристрої ми віримо в те, що вона буде служити нам вірою і правдою довго і надійно, а також буде всесильної.

На практиці, ж часто бувають випадки, коли техніка, з різних на те причин і в самий не потрібний момент нас підводить. Особливо сумно це відчувається тога, коли вона ще недавно куплена, а гарантійний термін експлуатації не закінчився.

На жаль, такі випадки трапляються часто. І виною цьому, не завжди є сама техніка (хоча таке буває). Дуже часто господарі, не розрахувавши потужність, наприклад, для дрилі і використовують її не за призначенням або коли дриль розрахована на побутове використання, а використовується при цьому на професійному рівні і як кажуть на повну котушку.

Відразу зауважу, що не всі випадки підпадають під гарантію. Але це ще половина проблеми. Найчастіше умільці при виході з ладу тієї ж дрилі намагаються самостійно її ремонтувати. Повозившись з інструментом, розкрутивши його і потім все це зібравши, ми часто розуміємо, що нічого не виходить. Тоді, м'яко кажучи, паникуя, ми звертаємося до фірми - продавця з претензією на гарантійний ремонт. Фірма-продавець, отримавши інструмент після вашого ремонту, і через вашу некомпетентність відмовляє вам в проведенні гарантійного ремонту і пропонує платну послугу. Ви нервуєте знову, говорите що будете скаржитися і т.д і т.п, але, фірма продавець в цьому випадку права. Ви, будучи не компетентним майстром - це по-перше, і будучи не уповноваженою проводити самостійно гарантійний ремонт - це по-друге, стали порушником того угоди яке існує в ланцюзі виробник-продавець-покупець і має назву гарантійний термін експлуатації.

Навіть після закінчення гарантійного терміну експлуатації дрилі, завжди рекомендую звертатися в сервісний центр. Особливо коли ви не розумієте проблеми або не впевнені в результаті.

Думаю, шановний читачу, що з ситуації, які наведені вище, вам знайомі якщо не на власному прикладі, то на прикладі інших точно.

Сервісний центр, існує для гарантійного (безкоштовного) обслуговування і ремонту техніки в разі виходу її з ладу в цей термін і для професійного і якісного ремонту техніки, гарантійний термін ремонту якою минув.

Для отримання сертифікату від виробника на забезпечення гарантійного обслуговування і ремонту необхідно відповідати певним стандартам. Мати відповідну матеріальну базу, запас запчастин і найголовніше кваліфікований персонал. Чим більше відомих брендів зустрічається в портфоліо сервісного центру, тим більше до нього довіри. Відгуки споживачів при цьому з рахунків знімати все ж не можна.

Ремонт электролобзика

Зазвичай, в Україні, функції продавця і функції гарантійного агента розділені і представлені зовсім різними компаніями. Але виключення все ж є. Наприклад, Торговий Дім «Укрсервіс»: https://e-ukrservice.com/, є одночасно дилером і агентом по гарантованій і сервісного обслуговування таких відомих світових брендів як: Bosch, Husqvarna, Makita, Metabo, Phiolent. Погодьтеся, це зручно коли претензія з обслуговування гарантії пред'явлена ​​безпосередньо того, у кого купував, а не комусь іншому, як це зазвичай буває.

Ремонт дрилі на багато вигідніше коли його здійснює сертифікований сервісний центр. У разі, коли ремонт відповідає гарантії, нове літочислення гарантійного терміну експлуатації дрилі починається з дня закінчення ремонту. Непогано, правда? Більш того, в моїй практиці був такий випадок. Я купив дриль. Гарантійний термін експлуатації становив 12 місяців. Користуючись 10 місяців, у мене з нею не виникало ніяких проблем. І раптом, як завжди коли було дуже недоречно, дриль перестала працювати. Займатися самоуправством я не став. Я подзвонив в сервісну службу, телефон якої був зазначений на останній сторінці інструкції. Повідомивши про проблему, мені запропонували принести її. Провівши діагностику в центрі, мені повідомили, що випадок гарантійний і ремонт буде здійснено за рахунок виробника. Після чого на дриль обчислювалася новий кордон терміну гарантії.

Через пару місяців та ж проблема з дрилем повторилася. Провівши діагностику в все тому ж сервісному центрі, мені повідомили, що випадок так само є гарантійним і більш того, мені запропонували абсолютно безкоштовно обміняти дриль на іншу. Я, довго не роздумуючи, погодився з цим.

Посудіть самі, я більше року користувався дрилем, і з не моєї волі я отримав нову дриль. Правда вирішив обміняти з доплатою, так як дриль була іншої марки і ціною вище.

На нову дриль надавалася абсолютно нова гарантія.

Звертатися до сервісної служби доцільно не тільки в разі гарантійного терміну. У процесі використання дриля випадки бувають різними, погодьтеся. Якщо ви не впевнені в своїх слюсарних здібностях, ремонт дрилі обійдеться набагато дешевше, коли ви звернетеся з проблемою до професіоналів. Якщо ви спробуєте зробити ремонт самостійно і зазнаєте фіаско, тоді ремонт обійдеться вам набагато дорожче, а можливо навіть, що це буде той зворотний випадок, коли дешевше буде купити нову дриль, не витрачаючи при цьому свої нерви, кошти і час на неї. В цьому випадку дриль буде теж нової і з гарантією, але за більш високу ціну.

Завжди до моменту виходу терміну гарантійного обслуговування будь-якого інструменту або техніки необхідно зберігати товарний чек і накладну. Повинна бути збережена заводська упаковка, а до зовнішнього вигляду інструменту намагайтеся, наскільки це можливо ставитися дбайливо.

Бажаю Вам вдалих покупок та якомога рідше звертатися в сервісний центр!

02.12.2016 11:09:33
0
1450

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!