Що краще купити: гравер або бормашину

Сфера застосування гравера і бормашини

На сьогоднішній день «купити гравер з насадками» - це дуже популярний запит користувачів в мережі інтернет. А все тому, що цей інструмент є дуже корисним і затребуваним. З його допомогою виконують обробку різних матеріалів, а також наносять на них текст або зображення. У той же час для різьблення по дереву або для виконання дуже тонкої (ювелірної) обробки деталей краще купити бормашину.

Незважаючи на те, що ці інструменти мають аналогічну конструкцію і принцип дії, вони все ж мають функціональні відмінності, які зумовлюють сферу їх застосування. Бормашина більш універсальна. Її часто можна зустріти в будівництві, ремонті, косметології, технічному моделюванні. Гравер переважно використовується в художніх цілях або для нанесення номерів, написів, пам'ятних знаків.

Принцип дії гравера і бормашини

Перш ніж визначитися, який гравер або бормашину краще купити для тих чи інших цілей, давайте розберемося з принципом їх роботи. За своєю суттю інструменти дуже нагадують звичайну електродриль або болгарку. Конструкція устрою є легкий корпус з електричним мотором, валом і цангою, на яку кріпляться різні насадки. Обертаючись на великих оборотах, вал надає рух насадок. При цьому на високих оборотах можна добитися ідеальної гладкості поверхні.

Технічні характеристики гравера і бормашини

Питання, скільки коштує гравер або ціна бормашини по дереву багато в чому залежить від технічних параметрів пристрою. Основними критеріями вибору є:

  1. Споживана потужність.
  2. Робоча напруга.
  3. Частота і число оборотів (крутний момент).
  4. Рівень шуму і вібрацій.
  5. Ергономіка і вага. Для тонкої обробки деталей краще вибирати інструменти з мінімальною вагою. Таким чином, ваша рука не буде втомлюватися в процесі тривалої роботи.
  6. Виробник (краще довіряти перевіреним торговим маркам, які надають гарантію і якісний сервіс).
  7. Комплектація (в залежності від сфери застосування вам знадобляться різні насадки до інструменту).

Окрему увагу зверніть на упаковку. Наявність кейса або спеціального ящика для гравера (бормашини) істотно полегшує його зберігання і транспортування.

Купити недорого гравер і бормашину в Україні

Якщо ви не знаєте, де купити хороший гравер за доступною вартості, запрошуємо вас в інтернет магазин ТД Укрсервіс. Це великий вибір побутових і професійних будівельних інструментів від провідних світових і вітчизняних виробників.

В інтернет каталозі ТД Укрсервіс представлені кращі гравери і бормашини ТМ Dremel (від компанії Bosch), які впевнено тримають лідерство в призначених для користувача рейтингах. Це бездоганна німецька якість, надійність і функціональність. На кожен товар надається гарантія і сертифікат якості. Доставка товарів здійснюється по всій території України.

Телефонуйте прямо зараз, і отримаєте можливість придбати якісний інструментарій за найвигіднішою вартості.

08.01.2019 09:45:45
0
5543

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!