Чим відрізняється дриль від перфоратора?

Дриль і перфоратор - важливі інструменти

Сьогоднішній будівельний ринок надає величезний вибір різних пристосувань, які дозволяють з легкістю виконувати побутові та професійні завдання.
Електродриль і перфоратор – це два дуже популярних і затребуваних агрегату, які схожі зовні і навіть в деякій мірі перетинаються в сферах застосування. Однак якщо розібратися більш детально, то кожен з них має особливості і перевагами, які дозволяють виконувати конкретні операції.

Дриль – це популярний свердлильний апарат, головним завданням якого є висвердлювання отворів в різних матеріалах і поверхнях, вкручування / викручування кріплень. У свою чергу електроперфоратор, одночасно з обертанням робочої області може надавати їй рух в поздовжньо-осьовому напрямку. Також між ними є істотна різниця по вазі і габаритам.

Режими роботи дрилю і перфоратора

Основні функції цих електроінструментів в деяких моментах дуже схожі. Однак існують кардинальні відмінності, які проявляються в режимах роботи пристрою. Мережева дриль може працювати в двох основних режимах:

  • Свердління з поступальними ударними рухами.
  • Безударном (звичайному).

У свою чергу, перфоратор може працювати в 3 модифікаціях: свердління (з або без удару), а також «тільки удар», який виробляє дроблення матеріалу без обертання свердла.

Використання електричного дрилю

Перед тим, як вибрати дриль або перфоратор, давайте розберемося, в яких випадках буде більш доречним той або інший пристрій.

Коли краще використовувати електродриль:

  • При невисоких навантаженнях і нечасто експлуатації. Ціна перфоратора для бетону досить висока. Тому, якщо у вас не плануються масштабні ремонтні роботи, і вам необхідний інструмент для виконання простих побутових він вам не знадобитися.
  • Для обробки дерева і металу (в цьому випадку досить просто вибрати надійне свердло).
  • Для закручування кріпильних елементів (болтів, шурупів);

Як висновок, якщо у вас немає необхідності свердлити тверді матеріали і регулярно працювати з великими навантаженнями, оптимальним варіантом стане вибрати хорошу дриль.Применения перфоратора

Тут основною функцією є ударна. Саме тому використання Електроперфоратор буде більш доречним:

  • Для того різання отворів в цеглі, бетонних поверхнях, камені;
  • Для отримання отворів великого діаметру;
  • При демонтажних операціях.

При виборі виходите з ваших індивідуальних потреб і призначення інструменту. Знаючи моменти, які ми описали вище, ви обов'язково прийміть максимально ефективне рішення.

Купити дриль електричний і електроперфоратор за вигідною ціною

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує більший вибір ударних і свердлильних електроінструментів MetaboBoschDeWALT та інших популярних виробників. В асортименті тільки якісна сертифікована продукція, призначена для побутового та професійного застосування.

23.08.2018 12:21:36
0
934

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор – це ручний інструмент ударного типу, без якого не обходяться ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. Головною особливістю приладу є те, що він ефективно працює як з крихкими, так і з міцними матеріалами, такими як бетон, цегла, штучний і натуральний камінь. Перш ніж купити перфоратор, слід розібратися в його ключових особливостях для того, щоб він став дійсно корис..

23.10.2020
0
2680
Топ 7 перфораторів 2020 року

Топ 7 перфораторів 2020 року

  Топ 7 перфораторів 2020 року Зміст: Критерії вибору перфоратора Легендарний професіонал Makita HR 2470 Потужний і витривалий Bosch GBH 2-24 Комфортний і безпечний Einhell TE-RH 38 E Ударна міць від Metabo KHE 2444 Надійний і зручний Bosch GBH 2-26 DRE Перфоратор DeWalt D25133K - з ним не втомлюєшся Компактний але поту..

24.12.2020
0
2873