Вибираємо гайкокрут правильно: акумуляторний, електричний або пневматичний

 

Гайкрут - ефективний ручний інструмент

Основне призначення гайкокрута – полегшити роботу з різними різьбовими з'єднаннями і кріпильними елементами. Найчастіше його можна зустріти в автомайстерень, на будівництві, на виробництві, а також у багатьох сферах промисловості. Хороший гайкокрут легко впорається з важкодоступними з'єднаннями, заіржавілим металом і незвичайними формами гайок.

Залежно від типу приводу пристрою поділяють на:

  • Пневматичні гайкокрути (легкі, потужні, дуже продуктивні);

  • Мережеві гайкокрути (працюють від електрики, мають широкий діапазон потужностей і високою точністю);

  • Акумуляторні гайкокрути (автономні).

Існує також класифікація апаратів на ударні та безударні, які розрізняються між собою функціоналом і технічними характеристиками.

Принцип роботи пневматичного гайковерта

Пневмообладнання знаходить дуже широке поширення в сучасному ремонті і будівництві. Завдяки високій продуктивності, пневмогайкокрут  часто використовують для ремонту вантажних автомобілів і на СТО. Він працює за рахунок сили стисненого повітря, тому, другої складової робочого дуету повинен бути компресор. 2 канали в корпусі забезпечують рух повітря в різних напрямках (відповідно, для вкручування і викручування кріпильних елементів).

Робота з акумуляторним гайкокрутом

Даний вид інструменту приваблює своєю мобільністю, а також придатністю для роботи у важкодоступних місцях, де не можна організувати безперебійне живлення від електромережі. Це ідеальний варіант для укладання комунікацій і дрібних монтажних робіт.

Одним з найбільш популярних виробників акумуляторних гайкокрутів вважається Makita. Більшість їх моделей оснащені реверсом, а також можливістю регулювати крутний момент.

Використання електрогайкокрута

Електрогайкокрути займають проміжне місце в лінійці. З одного боку, вони поступаються за потужністю пневмоаналогам, проте набагато продуктивніше автономних. При їх використанні вам не знадобитися компресор або додатковий зарядний пристрій. Єдиний недолік інструменту - його жалежність від мережі.

Основні технічні характеристики гайкокрутів

Існує 3 основні критерії, на які слід звернути увагу при виборі пневмогайкоруту для автосервісу, або пристрою для побутового використання:

  1. Потужність;
  2. Обертаючий момент;
  3. Кількість оборотів.

Окрему увагу варто приділити матеріалами, вагою апарату, габаритам і наявності додаткового функціоналу.

ТД Укрсервіс: купити ударний електричний, пневматичний або акумуляторний гайкокрут за найвигіднішою вартістю в мережі

На сьогоднішній день пневматичні гайкокрути лідирують за показниками співвідношення ціни і якості. Вони потужні і продуктивні. У свою чергу мережеві або акумуляторні аналоги ідеально підійдуть для тих, кому важлива компактність і мобільність.

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий вибір гайкокрутів від провідних світових брендів Mighty Seven, Макіта та ін. Вся продукція оригінальна і сертифікована.

03.09.2018 10:03:15
0
3552

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!