Вимірювальна техніка - способи вимірювання

Давайте згадаємо як проводилося будівництво будинків або дач на купленій ділянці або ремонт в квартирі, буквально кілька десятиліть тому. А саме згадаємо якими інструментами при цьому користувалися наші діди і батьки. В голову приходять відразу лінійка, рівень, кутомір, рулетка, відвіс, шнур. Рулеткою вимірювали потрібну відстань, кутоміром виводили прямі кути, схилом - вертикальні прямі кути, рівнем виводили пряму горизонтальну або вертикальну поверхню. За відсутністю деяких з цих інструментів застосовували звичайний натягнутий шнур.

Але час не стоїть на місці. З розвитком технологій, наприклад, в електроніці в будівництво приходять нові високотехнологічні інструменти. На зміну старим інструментам прийшли нові. Звичайного рівня, лінійці, вертикальному схилу, кутоміри на зміну прийшли далекоміри, тахометри, оптичні та найпередовіші лазери, ротаційні лазери та інші пристрої. І якщо раніше дані інструменти використовувалися в основному великими підрядниками і в професійній сфері, то зараз справа йде зовсім інакше. Купити якісний високоточний інструмент може дозволити собі практично кожен. Мабуть найефективнішими на даний момент можна вважати лазерні вимірювальні прилади.

Вони дозволяють проводити абсолютно будь-які вимірювання: розбивка земельних ділянок, вимірювання відстаней, установка розмірів і різного роду площин при будівництві, внутрішньої або зовнішньої обробки. Одними з кращих інструментів в даній області за практично всіма показниками (ціна, якість) є інструменти німецької фірми Bosch.

Безсумнівно в процесі читання виникає кілька питань:

1. У чому ж перевага використання такого роду інструментів?

2. Які існують типи сучасних вимірювальних інструментів?

3. А чи зможу я сам (без спеціальної освіти) користуватися, наприклад, лазерним нівеліром?

4. Як же вибрати потрібну мені модель серед такої кількості наданого інструменту на ринку?

Как выбрать лазерную измерительную технику

Переваги використання вимірювальних інструментів

Ми відповімо на всі ці питання по порядку. І будьте впевнені, що дізнавшись відповіді на них Ви зможете купити у нас в інтернет-магазині і успішно використовувати саме ту модель, яка буде відповідати саме Вашим запитам і потребам. А висока якість від іменитого виробника Bosch буде запорукою довгої служби і високої якості роботи.

Отже, в чому ж перевага використання сучасних пристроїв. В основі практично всіх вимірювальних інструментів лежить технологія використання лазерного променя, який є ідеально рівною лінією. Тому лазерний промінь може замінити схил, рівень, будівельну струну, рулетку. За допомогою променя можна чітко контролювати відхилення від горизонтальної або вертикальної площин для монтажу конструкцій або прокладанні різного роду комунікацій, для виміру відстані, навіть у важкодоступних місцях. На сучасних лазерних приладах встановлені системи, які за принципом дії схожі з системою маятника, за допомогою якої сила тяжіння вирівнює положення лазера на потрібному рівні. При цьому формується потрібна площину або ухил. В процесі роботи досить встановити прилад на відносно рівну поверхню і включити. Іншу роботу зробить сам прилад - рівний лазерний промінь проектується відносно горизонту.

Типи вимірювального обладнання

На даним момент, серед приладів фірми Bosch, найбільш популярними є:КУпить недорого хороший лазерный нивелир

 • 1. Лазерні нівеліри Bosch PCL 10, PCL 20 - єдиний в побутовій лінійці, з функцією схилу, Bosch Quigo II дозволяють проводити будь-яку розмітку. Модель PLL 360 може побудувати горизонтальну площину з проекцією в 360 ° (повний периметр) і вертикальну лінію з кутом проектування 120 °. Лазерний рівень дозволяє проектувати ідеально рівну лінію в одній площині на одному рівні. Джерело лазера зафіксований щодо бульбашки, як правило спиртового. Може використовувати як струна, так і рівень. Як приклад Bosch PLL 5
 • 2. Лазер для плитки Bosch PLT 2. Даний прилад дозволяє побудувати пересічні промені під кутом в 90 ° на робочій поверхні. Завдяки простоті використання, робота з укладання плитки буде відбувається набагато точніше, швидше і зручніше.
 • 3. Лазерний рівень дозволяє проектувати ідеально рівну лінію в одній площині на одному рівні. Джерело лазера зафіксований щодо бульбашки, як правило спиртового. Може використовувати як струна, так і рівень. Як приклад Bosch PLL 5
 • 4. Лазерні далекоміри фірми Bosch призначені для безпосереднього вимірювання відстані, а також обчислення кутів, площ, обсягів. Результати відразу ж виводяться на дисплей приладу, серед флагманів можна відзначити далекомір Bosch GLM 80 який є крім далекоміра ще і високоточним кутоміром, що виключає можливість виникнення похибки при вимірах відстаней по горизонталі і вертикалі.
 • 5. Крім того існують кутоміри, які дозволяють вимірювати з величезною точністю. Наприклад професійний кутомір Bosch DWM 40 L дозволяє проводити вимірювання з точністю до ± 0,1 град. З назви слідують, що застосовуються дані прилади для точного вимірювання кутів.

Всі вимірювальні прилади фірми Bosch комплектуються докладною інструкцією по використанню приладу. Тому після невеликого «вступного курсу» і невеликий практики кожен зможе використовувати прилади. В інструкціях передбачені російську та українську мови. І все ж як же вибрати потрібний мені прилад? Відповідь проста!

 

Як правильно вибрати вимірювальний прилад

При виборі вимірювальних приладів слід врахувати кілька аспектів:

 • 1. Необхідно максимально повно і чітко визначити завдання, для яких знадобиться інструмент.
 • 2. У нашому інтернет-магазині виберіть відповідну модель по передбачуваної цінової категорії і по вашим запитам.
 • 3. Універсальність вимірювального приладу, дозволить виконати більшу кількість функцій по вимірюванню і розмітці, але при цьому може позначитися на ціні приладу.
 • 4. Купуйте тільки якісні прилади від відомих виробників, одним з яких є Bosch.
 • 5. Враховуйте похибка приладу для побудови площин. Особливо це важливо в нівелірах, так як висока точність є основною причиною в обмеженні робочої дистанції приладу, або необхідності роботи з додатковим спеціальним приймачем.
 • 6. Якщо ви сумніваєтеся який з приладів вибрати, то наші менеджери завжди допоможуть вам у виборі!

Купити недорого вимірювальну техніку в інтернеті

В офіційному Інетернет-магазині ТД Укрсервіс представлений широкий асортимент вимірювального обладнання від відомих торгових марок, серед яких: CMT, LASERLINER, STANLEY, Bosch, DeWALT, KAPRO, VULKAN, My Tools. Якщо ви сумніваєтеся, як краще вимірювати відстань, глибину, ширину або інші характерістікік, Ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів. Менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вибрати кращий нівелір або хорошу рулетку для будинку, роботи, будівництва або дачі.

02.11.2014 17:30:05
0
1294

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!