Що таке теплова завіса і для чого вона потрібна

Теплова завіса - теплоконтроль всередині приміщення

Швидше за все, під час походів по магазинах або торгових центрах Ви часто помічали над вхідними дверима прямокутне пристрій, яке створювало потік повітря прямо біля дверного отвору. Багатьох напевно цікавить, що це таке і для чого воно потрібне.

Експерти інтернет-магазину Укрсервіс вирішили розкрити цю таємницю. Це пристрій називається повітряно-теплова завіса. Вона потрібна для того, щоб створювати біля двірного проєму своєрідний повітряний бар'єр. Він дозволяє зберігати усередині приміщення стало температуру і не пропускає всередину холодний (взимку) або теплий (влітку) вуличне повітря.

Також більшість теплових завіс виконують функцію фільтра, який не пропускає всередину будівлі часточки пилу і бруду.

Типи теплових завіс

Перед тим, як купити і налаштувати теплову завісу у власному будинку або магазинчику, важливо визначитися, який тип пристрою Вам необхідний. Існує два види цього обладнання:

  • з функцією підігріву водуха;
  • без підігріву повітря.

Працюють вони практично однаково, ось тільки перший тип пристрою буде підігрівати повітря, а другий - ні. Моделі без підігріву часто використовуються на складі або в технічних приміщеннях, де важливо зберегти внутрішні показники температури, а підігрів повітря може мати негативні наслідки. Пристрої з підігрівом часто використовують в громадських місцях, де спостерігається велике скупчення людей. Таке обладнання часто встановлюють біля входу в магазини, торгово-розважальні центри, заклади громадського харчування, виставкові зали і т.д.

Принцип дії теплової завіси

А тепер розберемося, як же працює теплова завіса. Усередині її корпусу знаходиться вентилятор, який забирає повітря з приміщення. Далі повітря може нагрівається за допомогою електричного або водяного нагрівального елементу (якщо є функція підігріву).

Після цього спеціальні сопла випускають нагріте повітря єдиним потужним потоком, який рівномірно розподіляється по всій ширині дверного отвору. Таким чином створюється своєрідний повітряний бар'єр, який не пропускає всередину будівлі потоки повітря з вулиці.

ТД Укрсервіс - офіційний магазин теплових завіс в Україні

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс представлений широкий асортимент обладнання для опалення та обігріву різних приміщень. Ви можете недорого купити найкращі теплові завіси за вигідними цінами. Якщо Ви сумніваєтеся, де краще купити повітряно-теплову завісу, то Укрсервіс - саме те, що Вам потрібно. Особливою популярністю користуються пристрої української торгової марки Термія. Укрсервіс є офіційним дилером даного виробника.

Менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, яка теплова завіса краще для будинку, магазину або складу. Вони також допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.

Зробити замовлення можна через корзину сайту або зателефонувавши за номером телефону, зазначеному в контактах.

 

14.01.2019 14:46:16
0
781

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Сфера застосування теплових завіс

Сфера застосування теплових завіс

Утеплення приміщення – ефективний спосіб збереження тепла всередині об'єкта. Найпопулярнішим методом є термоізоляція конструкції будівлі всередині і зовні. Обшивка стін різними матеріалами дозволяє підтримувати комфортну температуру. Такий вид підтримки тепла не буде дієвим для приміщень з високим показником прохідності. Це пов'язано з постійним відкриттям дверей, а, отж..

25.11.2019
0
971