Теплова гармата - ефективний обігрів приміщень

Які бувають теплові електричні гармати

Серед усього розмаїття приладів для обігріву (тепловентиляторів, конвекторів, інфрачервоних обігрівачів) виділяються теплові електричні гармати. Вони відносяться до екологічних нагрівачів у своїй категорії.

Вони можуть бути як малопотужними, так і досягати декількох десятків кіловат. Перші експлуатуються рідше, так як є багато альтернатив для обігріву невеликого приміщення. Але разом з тим їх використовують для просушування вологих підвалів, підтримки температури в альтанці, монтажу натяжних стель, просушування стін після штукатурки.

Потужні (9 - 12 кВт) застосовуються в технологічних процесах, для обігріву виробничих приміщень, складів, цехів, відкритих приміщень.

Пристрої невеликої потужності відносяться до побутових і підключаються до мережі 220 В. 380 В використовуються для великих агрегатів, в побуті їх застосування не поширене, більш гучні і вважаються професійним інструментом.

Конструкція тепловых гармат

Конструкция тепловых пушек

Незалежно від потужності, що становлять всі однотипні. Відрізняються тільки розмірами і технічними характеристиками.

Корпус. Якщо ми говоримо про теплових вентиляторах, тоді він прямокутний, гармата має циліндричний корпус. Як матеріали може використовуватися метал, вогнестійкий пластик, кераміка. Також є опорна рама для стійкості конструкції, яка в деяких моделях може бути рухливою і змінювати кут нахилу

Нагрівальний елемент: герметично запаяні труби з кварцовим піском або тугоплавка металева спіраль. Нержавіючі можна використовувати в складних виробничих умовах, оскільки вони не схильні до корозії.

Вентилятор створює спрямований повітряний потік. Деякі моделі можуть працювати в режимі нагрівання і просто вентилятора.

Термостат. Служить для підтримки температури в заданому діапазоні.

Регулятор потужності монтується переважно ступінчастий.

Екран для зменшення теплових втрат і збільшення тепловіддачі.

Додатково в комплектації можуть бути датчики перекидання, фільтри очищення повітря, шнури і вилки, якщо вони не йдуть в комплекті.

Переваги теплових гармат

  1. Висока продуктивність. Можна обігріти велику площу при оптимальних витратах енергоносія.
  2. Практично не сушать повітря, немає неприємного запаху, не створюють кіптява.
  3. Оптимальне співвідношення ціна / потужність.
  4. Можливість зміни теплового потоку за рахунок зменшення оборотів вентилятора або зміни діаметра отвору вхідного повітря.
  5. Широкий діапазон потужностей.
  6. Простота експлуатації, немає необхідності заправляти агрегат, як у випадку з паливними аналогами.
  7. Невеликі габарити.
  8. Можливість роботи в режимі примусової і природної конвекції повітря.
  9. Підбираючи необхідну потужність потрібно виходити зі співвідношення: для обігріву 10 кв. м. площі необхідно 1 - 1,2 кВт. Якщо у вас приміщення 30 кв.м, тоді потрібно гармату близько 4 кВт.

Купить недорого тепловую пушку

Купити теплову гармату в Укрсервіс

Вибираючи інтернет-магазин для покупки електричної гармати потрібно враховувати не тільки ціну, але і гарантії, швидкість обслуговування, наявність, можливість вибору способів оплати і перевізників. Це значно підвищує рейтинг магазину в очах покупців.

ІМ "Укрсервіс" пропонує асортимент як невеликих, так і потужних агрегатів “Термія” та “Vulkan” від 3 до 24 кВт. Всі вони мають тривалий термін гарантії, також дотримуються всі права споживачів. Покупці відзначають великий ресурс роботи і безвідмовну безпечну експлуатацію.

18.01.2018 15:34:43
0
675

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!