ТОП-5 порад, як продовжити термін експлуатації тепловентилятора

Тепловентилятор - пристрій для обігріву будинку

У холодну пору року дуже важливо грамотно обігріти будинок. Для цього існує безліч різних пристосувань. Для швидкого нагріву кімнати в невеликому будинку чи квартирі досвідчені господарі часто користуються обігрівачами. Але, щоб тепловий вентилятор прослужив якомога довше, важливо вміти правильно ним користуватися. Експерти інтернет-магазину Укрсервіс підготували кілька порад, які допоможуть продовжити йому життя.

1. Не використовуйте тепловентилятор занадто тривалий час

Під час роботи теплової електричний вентилятор нагрівається і передає тепло повітрю, який через нього проходить. Якщо пристрій буде працювати тривалий час, то може виникнути небезпека перегріву. Тому прилад зіпсується і перестане нагрівати повітря. Якщо Вам потрібно включити тепловентилятор на тривалий час, робіть невеликі перерви, щоб дати можливість нагрівальної частини охолонути.

2. Вмикайте тепловентилятор тільки в приміщенні

В процесі роботи пристрою для обігріву здійснюється передача тепла від нагрівальних тенів до повітря, який через них проходить. Обігрівач не може нагріти велику кількість повітря, тому його потрібно використовувати виключно в умовах обмеженого простору: кімната, офіс, склад, підсобка і т.д. Якщо ж включити тепловентилятор на обличчі, то ефективність його буде дорівнює нулю. До того ж, це може призвести до перевантаження нагрівального модуля.

3. Слідкуйте за рівнем вологості в кімнаті

Не зберігайте обладнання для обігріву повітря в приміщенні з підвищеною вологістю. Якщо ж Вам потрібно обігріти ванну кімнату, потрібно простежити, щоб під час роботи тепловентилятора не утворювався конденсат. Великий рівень вологи в повітрі може привести до корозії основних елементів або короткого замикання в електричній частині обігрівача.

4. Дотримуйтесь температурного режим в будинку

Не можна піддавати тепловій вентилятор різких перепадів температури. Це може привести до виникнення корозії або до збоїв в роботі електричних елементів нагріву.

5. Не перевертайте тепловентилятор під час роботи

Транспортувати тепловентилятор можна тільки у вимкненому вигляді. Переносити, перевертати або ж переставляти пристрій, підключений до мережі, категорично заборонено. Надалі, це може привести не тільки до неправильної роботи самого обладнання, а й травмувати користувача.

Укрсервіс - офіційний інтернет магазин обладнання для обігріву

В інтернет магазині Укрсервіс представлений широкий асортимент теплових вентиляторів для обігріву будинку, квартири, гаража або інших невеликих приміщень. Серед всіх виробників, особливою популярністю користуються обігрівачі ТМ Термія. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості.
З ТД Укрсервіс у Вашому домі завжди буде тепло і затишно.

05.10.2018 10:21:58
0
5628

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!