Як вибрати пневматичну шліфувальну машинку?

Пневматичні шліфувальні машини Mighty Seven призначені для очищення поверхні від іржі, забруднень, старих покриттів, а також для остаточної поліровки поверхні перед фарбуванням, лакуванням. Працюють на різних поверхнях: метал, дерево, пластмаса. Вони незамінні на автосервісах, де здійснюється рихтування та фарбування кузова, слюсарно-монтажні роботи, на меблевих виробництвах, де постійно шліфуються двері, вікна.

Перш ніж вибрати шлифмашинку, необхідно розуміти які завдання вона буде виконувати, як часто. Можливо, придбання дешевої техніки обернеться швидкої її заміною або дорогий брендовий товар не завжди економічно виправдано.


Характеристики

  1. Діаметр робочої поверхні (найпопулярніші 125 і 150 мм, хоча існують і 50, 80, 115 мм) і частота коливань пристрою. Чим більше робоча площа, тим швидше можна обробити поверхню.
  2. Амплітуда коливань. Чим вона вища, тим обробка також виконується швидше, але її якість нижче. Таку роботу доцільно виконувати для чорнової зачистки. Для фінальної обробки використовуйте низькоамплітудні шлифмашинки.
  3. Наявність мішка. Також необхідно враховувати те, що при великій площі обробки поверхні виникає пил, осколки металу, дерева, пластика. Для комфортної роботи необхідно враховувати можливість підключення пилозбірника або промислового пилососа через перехідник. Звичайно, з часом контейнери для пилу необхідно заміняти, вони зношуються. Дотримуйтеся рекомендацій виробника.
  4. Витрата повітря. Впливає не тільки на роботу пневматичної шліфувальні машини, але і на потужність компрессора. Наприклад, витрата в моделі QB-135 становить 170 л / хв при робочому тиску 6,3 бар. При цьому вона здатна видавати 10000 об / хв. А модель QB-195-120 споживає ще менше при тих же експлуатаційних характеристиках.

Види шліфмашин

Кожен тип шліфувальної машини М7 обробляє поверхні з різним ступенем гладкості.

Ексцентрикові використовуються для тонкої шліфовки. Робоча поверхня обертається одночасно в двох площинах: навколо своєї осі і по орбіті. Зручно обробляти увігнуті і вигнуті поверхні.

Кутові використовуються як за прямим призначенням, так і в якості болгарки. Можна різати метал і камінь. Мають бічну ручку для зручності.

Вібраційні працюють поступально. За допомогою наждачного паперу поверхню шліфується, а вібраційні руху здійснюють остаточну обробку.

Прямі використовуються для невеликих поверхонь. Полірувальна насадка кріпиться уздовж корпусу інструменту.

Переваги пневматичних шліфувальних машин

  • Висока точність обробки завдяки кількості оборотів до 25 000 об / хв.
  • Наявність контейнера для відводу пилу в деяких моделях.
  • Можливість використовувати в приміщеннях, де не можна чи ні можливості використовувати електричне обладнання.
  • Зручна рукоятка і продуманий центр тяжіння дозволяють знизити навантаження на руки.

Однозначної відповіді яку пневмошліфмашинку вибрати не існує, ми рекомендуємо купувати у фірмових представників. В такому випадку ви захищені

Купити шліфмашину Mighty Seven в інтернет-магазині зручніше, швидше і надійно. Ми надаємо офіційну гарантію та сертифікати якості на обладнання, допоможемо індивідуально підібрати інструмент для ваших потреб.

24.01.2018 16:11:36
0
1884

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!