Пневмозаклепувач: на які характеристики звернути увагу

Недорого купить пневмозаклепочник Mighty Seven

Пневматичний заклепувальний пістолет - надійність і потужність в одному інструменті

Пневмозаклепувач – інструмент, призначений для з'єднання одно- і різнорідних листових матеріалів (включаючи метал, шкіру і пластик). Часто використовується:

  • для виконання робіт по будівництву і обробці;
  • під час ремонту електронних виробів, побутової техніки;
  • в автомобільній, авіаційній сфері.

Принцип роботи пневмозаклепувача простий - повітря з силою тисне на механізм, що закріплює деталі. Основна відмінність від звичайних моделей полягає у відсутності необхідності для майстра застосовувати фізичну силу і високій швидкості роботи.

Для того щоб визначитися, який пневмоінструмент краще, варто оцінити масштаб роботи і прикладані зусилля. Зручність забезпечують невелика вага і відсутність шуму.
Купить надежный пневмозаклепочник Mighty Seven

Тип заклепок для пневмоінструменту

Залежно від способу дії інструменти діляться на витяжні і різьбові. Пневмозаклепувач для витяжних заклепок функціонує шляхом втягування стрижня деталі за допомогою спеціального захоплення. У цей момент відбувається закріплення попередньо просвердлених елементів.

Пневматичний заклепувач для різьбових заклепок вимагає спеціально підготовлених деталей. Втягування кріплення здійснюється за допомогою розташованої на стрижні крученої нарізки.

Діаметр заклепок під пневматичний заклепувач

Діаметр елементів може бути різним, і підбирати інструмент рекомендується, орієнтуючись на цю характеристику. У користувача не вийде добре закріпити деталі, якщо Пневмозаклепувачі буде призначений для елементів меншого розміру. Слід пам'ятати про такі особливості:

  • якщо буде обрана голівка, що перевищує необхідний розмір, після монтажу може відірватися стрижень, і залишиться гострий край;
  • висвердлюваний отвір повинен бути на 1 мм більше, ніж номінальний діаметр.

Також варто враховувати довжину деталі - при правильному підборі робота пройде швидко і без проблем.
Какой пневматический заклепочник лучше выбрать для СТО

Сила витягування пневматичного заклепувального пістолета

Ця характеристика впливає на потужність функціонування, тому варто звернути на неї увагу при пошуку та купівлі. Інструменти з високими показниками дають можливість працювати з заклепками більшого розміру з твердих матеріалів.

Витрата повітря пневмозаклепувача

Потужність також впливає на робочі особливості. Витрата стисненого повітря на пневмоінструмент прямо пропорційна їй, про що потрібно не забувати при придбанні конструкції для тривалого використання без перерви. При виборі необхідно пам'ятати, що показник повинен бути на 20-30% нижчим від аналогічної характеристики компресора.

Лучший пневмозаклепочник Mighty Seven

Де купити з гарантією і вигідною ціною в Україні

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, де можна купити пневмоінструменти за цінами, що приємно здивують користувача. Кваліфіковані менеджери допоможуть з вибором, підкажуть оптимальний варіант. В асортименті представлено безліч позицій, в тому числі продукція тайванської марки Mighty Seven – світового лідера з виробництва якісних пневмоінструментів.

18.02.2019 12:28:30
0
838

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!