Професійні мийки високого тиску! Італійська торгова марка Idrobase

Компанія Idrobase на ринку професійного обладнання для миття з 1986 року! За цей час італійська компанія завоювала довіру тисяч клієнтів по всьому світу. Висока якість продукції Idrobase підтверджено численними європейськими сертифікатами якості. Крім цього, Idrobase постійно вдосконалює свою продукцію, впроваджує інновації у виробництво а також проводить дослідження потреб покупців. Таким чином, вироблене обладнання поєднує в собі високу італійську якість, інновації та повний комплекс технічних характеристик, необхідних користувачеві. Головне кредо компанії: Ми міняємо правила гри на ринку мийок високого тиску!

Історія:

Idrobase Group - це міжнародний міні-концерн, який включає в себе 4 компанії, які мають вузьку спеціалізацію: будь-то професійні мийки високого тиску (Idrobase), обладнання для створення туману і освіження повітря (Idrotech) або запчастини до мийного обладнання (Club dei Riparatori) - все обладнання має незмінно високу італійське якість. Idrobase експортує свою марку Mаde in Italy по всьому світу! Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Боргорикко (Італія), недалеко від Венеції. Саме звідси експортується обладнання більш ніж в 90 країн світу. Виробничі потужності компанії розташовані в різних містах по всьому світу: в Нінбо, Бангалорі, Москві і Хошиміні.

Продукція:
 


1. Професійні автомобільні мийки високого тиску.

Компанія Idrobase спроектувала і розробила повний спектр обладнання для автомийок. Тут Ви можете знайти переносні і стаціонарні мийки високого тиску, а також всі необхідні до них запчастини.
Крім цього, в лінійці представлені пилососи, миючі засоби, розпилювачі і багато іншого.
Таким чином в одному місці Ви можете придбати все необхідне для якісного миття автомобіля.

2. Мийки високого тиску для сільськогосподарського сектора: виберіть оптимальний варіант для вашого підприємства!

При виборі професійної мийки високого тиску для підприємства (будь-то ферма або будівельна компанія), варто звернути увагу в першу чергу на потужність обладнання.
Компанія Idrobase може запропонувати Вам повний спектр необхідного обладнання з високою швидкістю потоку і гарячої або холодною водою.
Фахівці компанії "Укрсервіс" допоможуть вибрати Вам найбільш підходящий варіант професійної мийки високого тиску Idrobase, з високою продуктивністю і низьким рівнем витрат.

3. Професійні мийні апарати для ремонтних майстерень і промисловості

Для використання на промислових підприємствах або ремонтних майстерень рекомендуємо розглянути варіанти мийок високого тиску з гарячою водою, для максимально ефективного видалення масел, мазути і мастил.
Залежно від розмірів підприємства і зони необхідних робіт фахівці компанії "Укрсервіс" підберуть найбільш відповідний Вам варіант.

 

 

 

 

Інтернет-магазин "Укрсервіс" є офіційним дилером компанії Idrobase в Україні, і постачає продукцію безпосередньо з заводу-виробника. Наші професійні менеджери підберуть варіант товару, який найкращим чином задовольнить всі Ваші потреби!

За консультацією телефонуйте за тел .: +38 (067) 432-12-92

25.01.2017 11:59:30
0
1520

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!