Інструменти: купити готовий комплект або зібрати власний?

Інструмент для майстра - що вода для риби

Набір ручного інструмента – це незамінна річ в господарстві. Сфера його застосування давно вийшла за межі слюсарів, монтажників і ремонтників. На сьогоднішній день цей атрибут повинен бути в арсеналі кожного чоловіка, який вважає себе справжнім господарем. Адже в побуті раз у раз стикаєшся з необхідністю полагодити кран, повісити картину / дзеркало, закрутити відвалився гвинтик або виправити будь-яку поломку. Щоб впоратися з цим, зовсім не потрібно викликати майстра. Досить мати під рукою чемоданчик для інструментів.

Корисні інструменти для будинку: різновиди та класифікація

Всі атрибути майстра в залежності від сфери застосування можна розділити на побутові і професійні. Якщо перші відрізняються своєю простотою і доступністю, то другі призначені для регулярного виконання складних слюсарних, монтажних або будівельно-ремонтних робіт.
Інструментарій може бути ручним або електричним, універсальним або призначеним для конкретних завдань (наприклад, автомобільний інструмент). Для вирішення елементарних побутових проблем вам цілком підійде добірка базових пристосувань. Її можна назвати «тривожним валізкою» або «комплектом першої необхідності». Зазвичай такі ремкомплекти включають в себе молоток, викрутки, плоскогубці, кусачки, розвідний і гайкові ключі і інші інструменти, корисні для будинку, які найбільш часто використовуються в господарстві. В цілому він може містити від 6 до 200 і більше найменувань.

Який набір інструментів краще: готовий або зібраний вручну?

Купівля готової добірки інструментів - справа не однозначне. Багато хто вважає, що це зайва трата грошей і немає сенсу переплачувати за комплект, якщо за фактом тобі стати в нагоді тільки кілька атрибутів. З цим можна посперечатися, адже готовий кейс має свої переваги:

1. Універсальність.

Ви ніколи не знаєте наперед, які побутові завдання стануть перед вами найближчим часом. Зате, якщо у вас буде універсальний комплект домашнього майстра - ви завжди будете готові до будь-яких несправностей.

2. Компактне і дбайливе зберігання

Зазвичай комплекти інструментів йдуть в спеціальних валізах або кейсах. Це забезпечує їм компактність, доступність і зберігання в належних умовах, що в свою чергу суттєво продовжить термін їх експлуатації.

3. Економія часу і грошей

Купити універсальний набір інструментів буде набагато дешевше, ніж зібрати його окремо. До того ж, ви вибираєте атрибути одного (перевіреного і надійного) виробника, витримані в одному стилі і колірній гамі. Звичайно, ціна на хороші набори досить висока, але вона повністю виправдана високою якістю, зручністю застосування і тривалим терміном служби

 

ТД Укрсервіс - ваш надійний партнер у виборі інструментів

Інтернет магазин Укрсервіс є офіційним дилером торгових марок Whirlpower, JONNESWAY, KING TONY, MIOL, STANLEY і ін. В асортименті компанії ви можете купити універсальні набори інструментів цих брендів за кращими цінами і з гарантією від виробника.

16.07.2018 09:37:15
0
881

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!