Струбцина - пристрій для затискання

Що таке струбцина і для чого вона потрібна

Струбцина – це допоміжний зажим, призначений для надійної фіксації деталей в процесі їх склеювання або при будь-якому іншому вигляді обробки. Друга назва пристосування, яке може бути більш поширеним в побуті, це затиск або прищіпка. Струбцина служить «додатковими руками» майстра і широко застосовується в столярних і монтажних роботах. Завдяки їй заготовки або елементи, що скріплюються надійно фіксуються в нерухомому стані.

З урахуванням того, скільки коштує хороша слюсарна струбцина, на сьогоднішній день купити її - це справа кількох хвилин в мережі. Однак перед покупкою слід розібратися, якими вони бувають і для яких робіт призначені. Фахівці ТД Укрсервіс підготували для вас статтю, де розібралися з основними видами прищіпок, яку буде корисно почитати перед тим, як вибрати струбцину.

F-подібна

Прищіпка F-подібного типу - це популярна різновид затиску з дуже широким діапазоном регулювання. Вона складається з рухомої та фіксованої частини, яка одночасно є прямою направляючої. На рухомому елементі закріплений гвинт для поджима зі спеціальною захисною шайбою, яка не дозволяє пошкодити елементи або залишити на них сліди від фіксаторів.

Основна перевага Ф-подібних прищіпок: можливість регулювати ширину захвату. Завдяки цьому вони широко використовуються при обробці дерев'яних заготовок різної товщини.

G-подібна

Затискачі, які за зовнішнім виглядом нагадують англійську «G» є найбільш масовим і найпоширенішими. Вони являють собою литу металеву скобу з рухливим гвинтом. Основні переваги:

  • Легкість;
  • Зручність використання;
  • Відсутність люфтів губок;
  • Високе притискне зусилля.

G-подібна струбцина - це хороший варіант для роботи з металом, а також при склеюванні деревини.

Стрічкова

Стрічкові затискачі найбільш широко застосовують для фіксації округлих виробів або об'ємних деталей. Вони складаються з двох основних частин: тканинної стрічки і натяжної блоку. Незважаючи на свою ціну, такі монтажні струбцини часто використовують для виконання столярних завдань підвищеної складності, а також при роботі з багатокутовими  елементами.

Кутова

Кутові прищіпки дуже впізнавані завдяки своїй унікальній конструкції (трикутник з гвинтами). Це ідеальне пристосування для склеювання дощок або дерев'яних брусів під прямим кутом. Тому, якщо ви не знаєте, яку струбцину вибрати для виготовлення ящиків, шаф і різних меблів, зверніть увагу на кутові моделі. Вони компактні, надійні і прості у використанні.

Купити столярні швидкозатисні струбцини недорого з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс представляє широкий асортимент затискних прищіпок виробництва торгових марок IrwinSTANLEY і багатьох інших популярних брендів. Зручна система фільтрів дозволяє швидко знайти необхідну модель виходячи з ширини і глибини затиску, механізму стиснення і особливостей конструкції. Доставка товарів здійснюється будь-яким зручним способом в найстисліші терміни.

 

15.04.2019 10:11:08
0
1054

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!