Акумуляторні обприскувачі Emilsprayer від Emiliana Serbatoi

Emiliana Serbatoi - відомий італійський виробник

Еміліана Сербатоі – світовий бренд по виробництву резервуарів,

ємностей для обприскування і систем зберігання (для хімікатів, палива, горючих речовин і т.д.). Компанія відносно молода і її історія триває близько 35 років. За цей час керівництву вдалося грамотно вибудувати траєкторію розвитку, що призвело до цілком очікуваних результатів - популярності на ринку і визнання споживачів.

На сьогоднішній день бездоганну якість і надійність продуктів, а також високий професіоналізм кожного окремого співробітника дозволили продукції даної торгової марки зайняти лідируюче позиції не тільки на ринку Італії, але і далеко за межами Європи. На окрему увагу заслуговують акумуляторні обприскувачі для городу, сільськогосподарської хімії, добрив і різних дезінфекторів, які на сьогодні, практично, не мають аналогів.

Переваги обприскувачів Emilsprayer

Emilsprayer – окрема лінія виробництва Emiliana Serbatoi з випуску резервуарів для зовнішнього застосування, яка визнана кращими акумуляторними обприскувачами для саду, городу та сільськогосподарського виробництва. Важливо розуміти, що пристрої не оснащені власною батареєю, а працюють від зовнішнього АКБ, який приєднується за допомогою стандартних клем.

Що ж виділяє цю продукцію? До її незаперечних переваг слід віднести:

Універсальність. Акумуляторні обприскувачі Emilsprayer призначені як для побутового застосування (наприклад, обприскування дерев), так і для професійної сільськогосподарської діяльності.

Висока якість матеріалів (виготовлені з товстого шару спеціального полімеру, який має підвищену стійкість до впливу хімічних речовин, ультрафіолету і різного роду деформацій).

Наявність вбудованого датчика тиску, який відповідає за автоматичне включення насоса. Це істотно підвищує ефективність пристрою, а також сприяє більш тривалого терміну його експлуатації.

На окрему увагу заслуговує широкий асортимент обприскувачів даної лінії, який передбачає резервуари об'ємом від 30 до 980 літрів.

Асортимент акумуляторних ємностей Emilsprayer

Крім різного об'єму, акумуляторні обприскувачі Emiliana Serbatoi Україна розрізняються між собою іншими важливими параметрами. На що слід звернути увагу:

  1. Габарити;
  2. Потужність насоса;
  3. Максимальний тиск;
  4. Витрата рідини.

Для побутового застосування важливе значення також має вагу пристрою.

Де придбати акумуляторний обприскувач з гарантією і доставкою по Україні?

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує садові акумуляторні обприскувачі Emilsprayer за найвигіднішими цінами в мережі. До ваших послуг широкий асортимент, кваліфікована підтримка менеджерів, а також оперативна служба доставка за вказаною адресою.

ТД Укрсервіс - вибір справжніх професіоналів!

 

10.06.2019 11:27:25
0
777

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Мотопомпа ‒ це спеціальне обладнання, яке служить для видобутку води. Пристрій обладнаний водяним насосом, здатним перекачувати велику кількість рідини. У зв'язку з цим його активно використовують для промислових і побутових цілей. Навіщо потрібна садова мотопомпа? Будь-яка ділянка землі для вирощування рослин вимагає регулярного поливу. Рідина для цього може надходити природним спо..

09.12.2019
0
1142