Бензопила VS електропила: вибираємо правильно

Пила - незамінний помічник у господарстві

Будь-якому садівникові, дачника або просто власнику приватного будинку не обійтися без надійної садової техніки, зокрема, без хорошої пили. З її допомогою можна не тільки обрізати гілки, але також сформувати крони дерев або кущів, красиво оформити ландшафтний дизайн. Бензопила стане дуже доречною при виконанні багатьох ремонтно-будівельних робіт, побудові альтанок, різних каркасів і т.д.

Від ножівок до ланцюгових пил: історія розвитку та вдосконалення

Прародителька сучасної ножівки з'явилася кілька тисяч років тому. З тих пір інструмент пройшов тривалий шлях еволюції, в ході якого з'являлися нові, більш досконалі моделі. Таким чином, на сьогоднішній день можна виділити такі різновиди пил:

  • Ножівкові (найпримітивніші);
  • Круглі (дискові) пилки;
  • Стрічкові;
  • Ланцюгові пили. Їх основна робоча частина - це ланцюг, натягнутий на спеціальну обертову шину. Такі пилки відрізняються високою потужністю і продуктивністю, тому можуть бути використані для різання дров або валки лісу.

Ручні пилки і ножівки на сьогодні використовуються вкрай рідко. Набагато частіше можна зустріти електропили по дереву або інструменти з бензиновим приводом. Вони могутніше, надійніше і зручніше в експлуатації.

Вибір пилки: електрична або бензинова?

Перед тим, як купити бензопилу або її електричний аналог, рекомендуємо вам розібратися з перевагами і недоліками обох моделей.

Головні критерії вибору:

  1. Надійність. Бензинові мотори завжди вважалися одними з найнадійніших. Вони міцні, витривалі і здатні працювати в будь-яких умовах.
  2. Продуктивність. Бензопили відрізняються найвищими показниками продуктивності і найбільшим моторесурс. При цьому менша продуктивність електропили компенсується її компактністю і невеликою вагою.
  3. Економність. Електричні пилки набагато економніше бензинових, однак для їх роботи необхідний постійний доступ до джерела живлення.
  4. Обслуговування. Ланцюгові електропили дуже прості в експлуатації. У той же час, технічне обслуговування бензопил забирає набагато більше часу: їх потрібно постійно заправляти, чистити повітряні фільтри, змінювати свічки і т.д.
  5. Ціна. Електричні пили набагато дешевше бензинових. Для побутового застосування і виконання нескладних завдань ви цілком можете купити ланцюгову електропилку. Для великих обсягів роботи все ж краще вибрати бензопилу.

При покупці важливо розуміти, для яких цілей призначається пила, а також враховувати специфіку та обсяги передбачуваних робіт.

ТД Укрсервіс - кращі бензопили та електричні ланцюгові пили за цінами від виробника

Інтернет магазин Укрсервіс пропонує вам широкий вибір оригінальних ланцюгових пил від провідних світових брендів. В асортименті компанії електро- і бензопили Хускварна, Вулкан, Makita, Bosch, Flexo Trim і багато інших. Менеджери компанії готові надати вам всю необхідну інформацію, гарантії, сертифікати якості і, головне, найвигідніші ціни на покупку.

14.06.2018 10:23:01
0
1060

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - сфера застосування Японська компанія Ехо – це відомий всьому світу, дуже популярний і затребуваний на ринку виробник садової техніки та обладнання. Продукція бренду давно асоціюється з безкомпромісною якістю, надійністю і стабільністю в експлуатації. Серед її основних переваг варто відзначити: надійні двигуни; продуману конструкцію з оптимальни..

22.11.2019
0
1892
Топ-5 професійних бензопил

Топ-5 професійних бензопил

  Бензопила — поширений спеціалізований інструмент для валки дерев. Його широко застосовують в садівництві, фермерстві або лісової промисловості. Пристрій являє собою пилку з шиною і ланцюгом, а також двигуном внутрішнього згоряння, який приводить в дію інструмент. Чи варто купувати проф. бензопилу? Всі інструменти діляться на побутові, напівпрофесійні і&nbs..

20.01.2020
0
8349