Flexo Trim - ваш надійний помічник

За останні 30 років група компаній IKRA Mogatec, в яку входить і ТМ Flexo Trim, має успішний досвід в изготовлениии високоякісної і надійної садової мото- і електро- техніки.

Команда найсильніших інженерів і коструктора компанії, впроваджуючи інноваційні технології майбутнього, постійно шукають нові способи поліпшення продуктів, що дозволяє отримати відмінний результат, який досягає успіху на ринку, надаючи клієнтам задоволення протягом багатьох років.

У майбутньому компанія має намір продовжити успішне просування з ще більшою лінійкою садової техніки.

Сьогодні IKRAmogatec характеризуються виключно високою якістю і надійністю. +

Компанія IKRAmogatec відома своєю дружньою і надійною сервісною підтримкою.

Компанія розробляє і виготовляє продукцію відповідно до останніх технічних стандартів. Вся продукція сертифікована і стандартизована.

При розробці конструкцій, особливо велика увага приділяється функціональності і ергономіці. Продукція витримана в єдиному стилістичному дизайні в залежності від бренду. Національні та міжнародні дизайнери ведуть активну співпрацю з інженерами компанії в нових розробках. Дослідження і інтенсивні лабораторні тести підтримують швидкий розвиток наших нових продуктів.

Компанія в залежності від класу виробляє продукцію в трьох брендах: побутової ТМ Ikra, професійний ТМ Flexo Trim, преміум ТМ Tanino Lamborghini.

1977р. - Райнхард Х. Яхман заснував компанію Ikra з метою виробництва і продажу садового електроінструменту, в цей же рік був випущений перший триммер.

1978р. - Випущений, роком раніше, триммер завоював лідерські позиції на ринку. Саме з цього часу почалося масове виробництво.

1992р. - Створення виробничих потужностей компанії Mogatec на сході Німеччини. У наступні 10 років компанія стрімко розвивалася, кількість співробітників збільшилася майже в 20 разів, а річний оборот склав 62 млн євро, продажі досягли 1800000 одиниць на рік.

2004р. - Розширення виробництва в комерційних цілях.

2008р. - Запуск нової лінії садового обладнання під всесвітньо відомим брендом Tonino Lamborghini.

2010р. - Вихід на ринок України.

2012р. - Членство BSCI

2013. - На світ з'явилася лінійка професійного обладнання TM Flexo Trim.

21.08.2015 10:50:03
0
1019

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!