Подрібнювач гілок - незамінний помічник садівника

измельчитель веток бош

Садовий подрібнювач

Догляд за дачною ділянкою, вимагає багато сил і часу. Для того що б підтримувати презентабельний вигляд ділянки, винайдено безліч пристосувань і інструментів, серед них, важливе місце займають садові подрібнювачі. Вони позбавлять від об'ємних садових відходів, суттєво зменшуючи їх під час подрібнення і переводячи в екологічно чистий компост, який в подальшому може застосовуватися в якості добрив і не тільки. Ці пристосування перероблять будь-який органічний матеріал. Наприклад: гілки, листя, квіти, і інше.

 

 

 

 

 

Влаштування і принцип роботи садового подрібнювача

Подрібнювач має сім основних частин:
Воронка;                                                           
Бункер;
Двигун;
Дефлектор;
Колеса;
Ріжучий механізм;
Ніжки.

Принцип роботи подрібнювача, дуже простий, і продуктивність його на пряму залежить від потужності. Воронка, яка є частиною бункера призначена для подачі сировини. Не залежно від вартості пристрою, бункер має захисний механізм, який призначений для запобігання попаданню рук і одягу. Якщо ємність відкрита, пристрій просто не увімкнеться. Відходи, які потрапляють в бункер, переробляються в ріжучої частини, вже перероблене сировину виходить в нижній частині бункера, в вигляді тріски. У свою чергу ріже частина може складатися з двох ножів або ж фрези. При покупці варто звернути увагу, пристрої з фрезою, добре переробляють великі відходи деревини, тоді як пристрій з ножами, добре подрібнюють і тонкі гілки і траву. Для того, щоб привести в рух ріжучу частину, потрібно двигун. Він може бути електричним і бензиновим. Варто відзначити, для не великих ділянок, краще буде придбати подрібнювач з електричним двигуном, а для великого обсягу роботи бензиновий.

Так само, подрібнювачі гілок діляться на три класи:

Побутові подрібнювачі гілок: застосовуються для не великих ділянок. Як правило, оснащені двигунами з потужністю до 1.6кВт. Ріжуча частина складається з дискових ножів. Такі подрібнювачі мають вагу не більше 20 кг, і не переробляють гілки товщі 2.5-3см;

Полупрофессиональные садовые измельчители: подходят для более больших участков, молодых садов. Такие устройства имеют мощность до 3 кВт, весят не более 40 кг, и измельчают ветки диаметром до 3.5-4см.;

Професійні подрібнювачі гілок - це найпотужніші пристрої в лінійці садових подрібнювачів, потужність яких досягає до 6-9 кВт. Як правило, оснащені трифазним двигуном і вбудованим фрезерним ріжучим механізмом. Такі пристрої можуть важити до 100 кг, і переробляти гілки до 7 см діаметром. Підходять для великих садів, фермерських господарств.


Перш ніж купити подрібнювачі гілок, рекомендуємо определеии з класом і технічними характерістікамію. Ознайомитися з асортиментом подрібнювачів можна в нашому каталозі.

07.07.2016 14:05:34
0
1203

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!