Як обкатати бензопилу

Як обкатати бензопилу, це питання особливо важливе для новачків, а для досвідченого користувача бензопили не буде зайвим відновити в своїй пам'яті основні моменти цього процесу. Тим більше, що технологічний прогрес завжди йде вперед.

Купивши бензопилу, завжди необхідно здійснювати її обкатку. Обкатка бензопили, вимагає попереднього уважного вивчення інструкції. В інструкції міститься вся інформація щодо експлуатаційних можливостей і вимог до неї. Далі ви зрозумієте, чому це важливо.

Обкатка бензопили - це притирання деталей один до одного. Думка про те, що для всіх бензопил обкатка однакова є помилковою. Бензопили різних виробників мають свої відмінні риси, обкатка для них теж вимагає різного

підходу.

Саме тому слід уважно читати інструкцію. Перше, це те на якому ходу слід здійснювати обкатку: на холостому або на циклічному. Наприклад, для бензопил Хускварна, обкатка на холостому ході категорично протипоказана. Пили цієї марки слід обкатувати на циклічному ходу, з великою кількістю оборотів, але малою потужністю.

Для повної обкатки, необхідно спалити 5-6 баків палива, при цьому працювати 15-20 хвилин і стільки ж часу тримати пилу в спокої. У разі обкатки на холостому ходу, гар, яка відтворюється, в нутрії двигуна осяде на кільцях, внаслідок чого вони можуть осісти на поршні, і як наслідок виведе його з ладу.

Бензопили інших марок і виробників можуть мати свої вимоги до обкатці. Ось чому вивчення інструкції є важливим.

Суть обкатки проста, менше навантажити двигун, але прогнати довше процес початкової опрацювання пилки, таким чином, як написано в інструкції.

Нехтувати вимогам щодо порядку обкатки бензопили категорично заборонено. Не дотримання правил обкатки для кожної пилки того чи іншого виробництва (нагадаю, що ці правила відрізняються) не гарантує в подальшому ефективної роботи бензопили яку ви купили.

Важливим елементом обкатки і роботи в цілому є мастило бензопили. Для цього необхідно купувати правильне масло для бензопили. Чи не правильно підібране масло згубно вплине на роботу масляного насоса.

 

Обов'язковою умовою роботи бензопили є відповідність пропорції масла і палива, що заливається в паливний бак. Масло для розведення палива відрізняється від масла, яке використовується для змащення шини та ланцюга.

В принципі, обкатки не слід боятися. Головне, робити все правильно, як написано в інструкції.

Багато інформації можна підкреслити з інтернету включаючи відгуки від бензопилах.

Часто, намагаючись заощадити, власники бензопил міняють масло на більш дешеве, і як наслідок бензопила працює не ефективно або взагалі заклинює.

Обкатка нової бензопили - це важлива частина перед тривалою службою. Це свого роду прелюдія, від якої залежить подальший результат.

19.04.2017 17:04:04
0
8273

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - сфера застосування Японська компанія Ехо – це відомий всьому світу, дуже популярний і затребуваний на ринку виробник садової техніки та обладнання. Продукція бренду давно асоціюється з безкомпромісною якістю, надійністю і стабільністю в експлуатації. Серед її основних переваг варто відзначити: надійні двигуни; продуману конструкцію з оптимальни..

22.11.2019
0
1598