Культиватор Gloria Garden Boy: Новинка і кращий помічник для вас

Забудьте про бур'яни, і недоглянуті грядки назавжди!!! Тепер з вами незамінний помічник у господарстві - Культиватор Gloria Garden Boy
 

Вам не потрібно більше гнути спину, перекопувати, полоти бур'яни.

Глория Гарден культиватор

Досить взяти в руки Garden boy від німецького бренду Gloria, включити, підтримувати його і спостерігати за тим, як ваш сад приходить в гармонію.

Garden Boy

Даний культиватор настільки легкий, що ви навіть не відчуєте його в руках, він важить трохи більше 2 кг. Тільки уявіть, садової помічник вагою, трохи більше пляшки мінеральної води.

Ви можете бути спокійні за рослини. Конструкція культиватора розроблена таким чином, що він не зашкодить коренів, листків, а тим більше плодів. З його допомогою можна прополювати розпушувати або просто покращувати.

Також ручний електричний культиватор Gloria Gardenboy підійде людям різного зросту, так як його штанга передбачає регуляцію під зріст людини. Наприклад, якщо ваша дружина нижче вас, легким рухом руки можна налаштувати штангу культиватора під її зростання, і вона із задоволенням може продовжити роботу.
 

Культиватор Garden boy є відмінною інвестицією, так як він виконаний з високоміцних матеріалів. Редуктор культиватора виготовлений з металокераміки, штанга з надміцного і легкого алюмінію, а найголовніше - зубці культиватора, зроблені з прокатної, загартованої сталі, яка зарекомендувала себе на протязі багатьох десятиліть. Культиватор оснащений системою захисту від перевантаження. Він прослужить вам багато сезонів. А не стане черговим «китайським» розчаруванням.

За допомогою німецького культиватора Gloria Garden boy, швидкість і легкість обробки ділянки збільшитися в рази, а після ще залишаться сили присвятити час сім'ї і друзям у вашому затишному, красивому саду!!!
 

Технічні характеристики культиватора Глорія Gardenboy Plus 400 Вт

Заводський номер

000220.0000

Характеристики двигуна

Потужність: 400 Вт

Напруга мережі: 230 В

Вага

2,3 кг

Особливості

хитні рухи щадять рослини і мікроорганізми

Кількість оборотів двигуна  До 18500 об/хв

Робоча глибина

До 8 см

Штанга культиватора

Регульована для адаптації під зріст людини

22.06.2016 14:08:03
0
1392

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!