Maruyama - легкі мотокоси серії хобі японського походження

Не біда, якщо вибираючи зовсім новий для себе товар ви не чули про багатьох брендах, адже можливо саме ці торгові марки є вузькоспеціалізованими флагманами по конкретному напрямку. Якщо ви не зустрічали назву Маруяма, необхідно знати це - далеко не новачок на ринку садової техніки, за цим брендом йде історія розвитку та успіху з 1895 року. Виробництво розміщено в Японії і - єдине гасло компанії, який не змінився до цього дня говорить: виробляти надійні, потужні інструменти, створені для роботи, заради життя.

Які ж відмінні риси придбали садові інструменти Maruyama від інших фірм?

Конструкція

В першу чергу - це професійні двигуни власного виробництва: вони пристосовані під роботу з року в рік, легко обслуговуються, а також мають високий крутний момент.

Карбюраторні системи Walbro - забезпечують особливий спосіб вприскування палива і виключають необхідність в повітряної заслінки. Також вбудований праймер дозволяє досить легко запускати двигун. На практиці користувач отримує в першу чергу легкий і «не примхливий» в роботі інструмент.

Купить недорого мотокосы Maruyama

Існує два типи валів в мотокосах - тросові (гнучкі) і жорсткі. Так ось вал у мотокос Maruyama - жорсткий, металевий - додатково відполірований для легкого старту та роботи, а також покритий спеціальним конструкційним сплавом для більшої довговічності. Хромований привід утримується 4мя опорними підшипниками і в рази знижує робочі вібрації, при навантаженнях, що виникають працюючи з ножовий насадкою. Ще один крок до легкості мотокоси досягнутий завдяки литому корпусу муфтового з'єднання. Тепер під час роботи, ви тримаєте у висячому положенні менше масу, і менше втомлюєтеся.

Варто відзначити, що якщо ви вибираєте не просто бюджетний варіант для невеликої площі, а саме професійний інструмент (наприклад для сінокосу) і регулярного використання рік в рік - мотокоси Маруяма серії хобі - ваш вибір.

Мотокоса Maruyama BC 2300H-RS

Рассмотрим Maruyama BC 2300H-RS – это первая из модельного ряда модель серии хобби, для среднего размера участков и ориентированная под длительные нагрузки. Первое что сразу качественно отличает её от сверстников — вес: всего 5 кг (для сравнения аналоги бытовой серии весят до 9 кг). Во время эксплуатации вы обнаружите насколько легко произвести запуск двигателя, даже для пожилого человека (здесь уже заслуга инновационной системы реверсивного запуска двигателя).

Купить дешево мотокосы Maruyama

Економія палива - мабуть друга важлива особливість. Невеликий об'єм двигуна і при цьому особлива система уприскування забезпечують високий крутний момент і мале споживання палива.

Якщо ви фермер і заготовлює сіно, косите конюшина, боретеся з бур'янами, або просто з дикою травою: Maruyama BC 2300 H - мабуть найкращий варіант для регулярного використання на тривалу перспективу.

Мотокоса Maruyama MX 21 H

Зверніть також увагу на мотокосу Maruyama MX 21 H з традиційною системою впорскування, але з ще меншою вагою.

Якщо ж ви шукаєте модель професійного класу з ще більш потужним двигуном, однаково ефективним навіть на великих площах - зверніть увагу на модель BC500H-RS.

Дякуємо за увагу і сподіваємося, вам сподобається ця продукція.

21.01.2015 22:33:26
0
2422

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!