Обприскувачі в будівництві

Обприскувач - ремонт і будівництво.

опрыскиватель в строительстве

Існує безліч способів пофарбувати паркан, полакувати паркет, провести обробку стін або інших поверхонь. Найпростішим способом є ручний із застосуванням малярської пензлика або валика. Перший спосіб передбачає більше зусиль від другого, але результат в принципі однаковий. Фарба або лак часто лягати не рівно, бажаного блиску досягти важко, робота виконується досить тривалий час. Добре якщо площа фарбування або обробки невелика. А якщо навпаки. Уявляю скільки часу, і зусиль необхідно буде для обробки вручну, наприклад, у виробництві або будівництві опалубки для бетону. Для цих і подібних цілей існують такі інструменти як помповий обприскувач - пульверизатор або розпилювач.

На прикладі обприскувачів ТМ Глорія розглянемо основні характеристики та особливості.

 Спектр застосування помпових обприскувачів досить широкий. Особливості конструкції обприскувачів дозволяють розпилювати як будівельні хімікати, такі як фарба, чорнова або чистова грунтовка; так і використовувати для зволоження при видаленні старих шпалер або розпилення клею для наклейки нових; застосовуватися для фарбування або обробки дерев'яних парканів, лакуванні паркету. Використовуються для фарбування металевих поверхонь, таких, наприклад, як автомобіль або опалубка для залізобетонних конструкцій.

Використання пульверизаторів - обприскувачів  - це сучасний метод для догляду та обробки. Це дуже економічно. Фарби чи іншого матеріалу використовується до 75% менше, але якість при цьому залишається високим. Результатом роботи буде ідеально рівна і гладка поверхня, без будь-яких грудочок і патьоків.

У той же час це ефективно. За одиницю часу ви зможете обробити на багато більшу площу, ніж за той же час вручну.

Обприскувачі за призначенням бувають побутові і професійні.

строительные работы и опрыскиватели

Побутові обприскувачі - це розпилювачі з ємністю 1,25 літра і ручного використання без кріплення. Наприклад, обприскувач Глорія Spray & Paint Compact - це ідеальне рішення для обробки відносно невеликих ділянок різного призначення і конструкцій.


За способом роботи бувають механічні та акумуляторні (працюють від батарейок). Суть роботи полягає в тому, щоб наповнити обприскувач, вручну або за допомогою кнопки насоса створити тиск, утримувати ручку або натиснути кнопку і все.


Конструкція форсунки розпилювача плоска, що дозволяє виконувати роботи гранично швидко. Кут і ширина розпилення регульовані, що дозволяє проводити роботи точково. Робочий тиск такого роду обприскувачів досить велика і становить 3 бар. Матеріал вироби - це високоміцний пластик із захисною внутрішньою поверхнею. Для запобігання надмірного тиску, в обприскувач вбудований запобіжний клапан.

Розпилювачі професійного застосування бувають з 5, 10, 16 літровими баками. Розпилювач ТМ «Глорія» відрізняються найвищим рівнем якості, безпеки та зручності для будь-якого застосування. Максимальний робочий тиск 6 бар робить ці пристрої надзвичайно потужними. Обприскувачі Gloria високопродуктивні оснащені вітоновимі прокладками для забезпечення високої термічної і хімічної стійкості. В результаті обприскувачі Gloria здатні протистояти різного роду агресивних середовищ, які застосовуються для розпилення, стійкі до перепаду температур. Для того щоб захистити бак від корозії він зроблений зі сталі з високоякісною внутрішньою обшивкою з пластика. Це дозволяє уникнути контакту агресивних рідин розпилення з баком і спрощує його очищення. Це є гарантією безпеки під час експлуатації і гарантує тривалий термін служби.


Спектр застосування широкий. Застосовують в будівництві для нанесення мастила на опалубку або форму при виготовленні залізобетонних конструкцій або формування стін; розпорошення клею для фарбування шпалер; в саду і городі; при митті, чищенні, санітарній обробці будь-якого роду приміщень, вузлів і механізмів. У дорожніх роботах для розпилення бітуму, для чищення та миття техніки, нанесення мастила на стрілочні переводи залізничних шляхів, для нанесення вапняних розчинів та інше.

опрыскиватели в ремонте

Моделі обприскувачів за принципом підкачки повітря бувають ручні і з можливістю приєднання компресора. Наявність останнього необхідно при необхідності обробки великих площ або ж дотримання технологічного циклу у виробництві. Можливість під'єднання до компресора можуть обприскувачі як ємністю 5 л., 10 л. і 16 л.

обработка дерева при помощи опрыскивателяРозпилювачі можуть бути дооснащені 5-метровим гнучким спіральним шлангом, візком для транспортування, подовжувачами труби. Можливий широкий вибір сопел і форсунок. Розпилювачі легко чистяться, надійні, міцні і зносостійкі. Виготовляються тільки в Німеччині і відповідають найвищим технічним вимогам професійних користувачів по всьому світу.

Насоси (помпи) в залежності від моделей і призначення розпилювача бувають пластикові і латунні. Баки сталеві, пластикові і з нержавіючої сталі. Деякі моделі включають латунну плоскострунную форсунку, латунну трубу, манометр, захисний та вентиляційні клапани, держатель насоса, а також додатковий фільтр для збору часток.

Можливо, у вас виникає питання про те. чому саме розпилювачі GLORIA?

Дана торгова марка широко представлена ​​в 67 країнах світу. Виробництво розміщено в германии і працює вже близько 70 років. Підприємство гарантує технічну підтримку пневматичних розпилювачів протягом 10 років. Найголовніше - це надійно, безпечно, економно і ефективно. Асортимент розпилювачів дуже широкий з найширшим спектром застосування.


Офіційним дилером обприскувачів німецької компанії GIORIA GmbH в Україні є Торговий Дім «Укрсервіс»  Компанія працює на ринку різного роду обладнання більше 18 років. Має свою власну роздрібну мережу, інтернет магазин і сервісну службу. Надає для своїх замовників широкий спектр сервісу та послуг.

27.07.2016 17:27:06
0
3873

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!