Чому акумуляторна техніка краще бензинової?

Продукція EGO - інноваційне рішення в сфері садової техніки. Пройшли ті часи, коли акумуляторну техніку брали для простих завдань в саду. EGO відмінно підійде як для особистого використання, так і для більш професійних завдань.

Мабуть, найголовніша перевага EGO - це універсальний акумулятор, який підходить як до газонокосарці, так і до пилки, і всій лінійці продуктів.
По-перше: це здорово економить гроші, так як майже у всіх виробників акумулятори потрібно докуповувати.
По-друге: більше не потрібно зберігати купу зарядок для всієї техніки.
Один акумулятор, одна зарядна станція і сила-силенна можливостей.

В останні роки потужність акумуляторної садової техніки впритул наблизилася до бензинової і EGO тому доказ. Газонокосарка EGO має ширину покосу в 49 см, а це в свою чергу заощадить час на стрижку газону. Акумуляторна електропила може впоратися не тільки зі старими сучками і гілками, а й повноцінними деревами.

Навіть повітродувка зможе вас здивувати, так як по потужності вона більше схожа на турбіни літака, і з садовими листям вона впорається без проблем.
До того ж, я думаю, багато втомилися від метушні з паливом, вічним шумом і запахом як у годину пік в мегаполісі. Так ось, перш за все в EGO немає. Мінімальне обслуговування, рівень шуму дозволяє працювати поки родина спить, ніяких відходів. І найприємніше: більше ніяких шнурів для запуску двигуна, натиснув кнопку - і за роботу!

Увага до дрібниць.
Техніка повинна бути не тільки потужною але ще безпечною і комфортною. наприклад садовий кущоріз EGO має лезо захисту, а наконечник захищений від ударів об тверді поверхні. Акумуляторна газонокосарка напхана всіма нововведеннями для комфортної роботи. Функція 3 в 1 (збір, мульчування, бічний викид), швидкознімний мішок, регулювання потужності і висоти скошування і навіть можливість вертикально зберігати апарат стане в нагоді для маленького гаража.


Ознайомитися зі вем асортиментом ТМ EGO і подивитися докладні характеристики можна за посиланням внизу:

Акумуляторна техніка EGO

26.05.2017 17:32:41
0
2750

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!