Поради щодо вибору культиватора

Призначення культиватора

Він призначений для земельно-орних робіт на обробленому і необробленому грунті. Добре розпушує землю, розбиває бур'яни за допомогою фрез і може навіть замінити плуг або мінітрактор, якщо до нього приєднати невеликий причіп. На відміну від мотоблока, це менший і порівняно недорогий агрегат, який тим не менш впоратися практично з усіма видами городніх робіт завдяки додатковому навісного устаткування (граблі, сівалки, плуги).

Критерії вибору культиватора

За типом живлення:

  • Електричний привід. Електрокультиватор підходить для роботи навколо будинку, для обробки грядок. Компактні і легкі в роботі, мають невелику вагу і є екологічними. Недоліком є ​​обмежена територія роботи. Ви не зможете зорати землю на ділянках без можливості підключення електроживлення.
  • Бензиновий привід. Мають великий діапазон потужностей і додаткових аксесуарів, можуть виконувати функції культиватора. Недоліком можуть бути вихлопні гази, які часто є причиною головних болів і інших нездужань. Рекомендуємо використовувати засоби індивідуального захисту для безпечної роботи.

За потужністю:

  • До 5 к.с. Така машина досить мобільна і легка, керувати нею зможе практично кожен. Недоліком є ​​те, що невелика вага не дозволить глибоко обробити грунт, агрегат може стрибати по сухому твердому або зарослому травою грунту. Навісне обладнання в даному випадку може бути неефективним.
  • 5 - 7 к.с. Вони більш стійкі в роботі, можуть зорати суху і зарослу землю, обробити велику площу за рахунок захоплення фрез. В цьому випадку можна чіпляти невелике додаткове обладнання для розширення можливостей культиватора. Але варто враховувати, що не можна перестаратися і дати на червячную передачу велике навантаження.
  • Більше 7 к.с. Такі агрегати відносяться вже до мотоблоків. У них вже є передачі, редуктор, можливість реверсу. Можуть транспортувати причіп і легко працюють з навісним обладнанням. Але таким культиватором вже не можна обробити міжряддя, у нього робоча ширина від 1 м.

Звертайте увагу на кількість, розміри і ширину захвату фрез. Від цих показників залежить глибина і якість обробки грунту.

Так як, робота пов'язана з можливістю потрапляння землі і трави з під фрез, то внутрішні частини повинні бути захищені, але при цьому легкодоступними для змазування. Редуктор повинен бути захищений від механічних впливів підкрилками.

Обслуговування культиватора

Своєчасної сервіс, очищення фрез після роботи, змазування деталей, використання відповідного палива є гарантією безперебійної роботи без ремонту і заміни запчастин. Не забувайте перевіряти стан повітряного фільтра. У міжсезоння зберігайте культиватор в сухому місці, по можливості розберіть і протріть металеві запчастини змоченою в олії ганчіркою.

Купити культиватор в інтернет-магазині

Наявність гарантійної документації, сертифікатів відповідності, можливість купити запчастини і додаткове обладнання - це показники надійного продавця, який "не кине" покупця. Інтернет-магазин Укрсервіс є партнером багатьох брендів, які займаються випуском культиваторів. Серед них якісно відрізняються Husqvarna, Vulkan, Flexo Trim, Texas. В асортименті є електричні та бензинові моделі, а менеджери грамотно підберуть обладнання під ваші потреби. Для зручності передбачені різні способи оплати та доставки, щоб ви не думали як забрати культиватор з відділення перевізника.

 

02.03.2018 10:46:52
0
1013

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!