Садові тримери

Тример - садова техніка для дому та дачі

На сьогоднішній день є чимало способів підстригти газон, скосити зайву траву на дачній ділянці або ж підрівняти рослини біля паркану.

У цій статті ми познайомимося з триммерами. Тример - це садова техніка, яка конструктивно складається з косильною головки, штанги з передавальним механізмом і двигуна.

Купить триммер для сада недорого

Види тримерів для саду

Класифікують тримери за типом живлення: мото тример і електро тример.

Мото (бензо) тример. Виходячи з назви зрозуміло, що він побудований на базі бензинового двигуна. Має не малу вагу (від 5 до 15кг), але також відрізняється високою потужністю і призначений в основному для скошування більш жорстких стебел і молодого чагарника. Можуть бути в комплекті з косильними ножами для чагарників і молодих дерев (до 10 мм).

Електро тример. Може працювати від двох типів джерела живлення: батарея і звичайна мережа (220В). Відрізняється легкістю (від 1,5 до 6 кг), ергономічність і зручністю експлуатації. У комплекті йде тільки косильна головка зі струною. Моделі з батареями не прив'язані до електромережі, тому більш зручні, але працювати з ними годі й більше півгодини.

Давайте порівняємо ці два типи тримерів:

  Плюси Мінуси
Бензотримери Потужний, функціональний, не прив'язаний до мережі (мобільність). Справляється як з м'якими так і з твердими стеблами (опція). Доведеться повозитися з бензином і маслом для двигуна. Відтворює досить великий рівень вібрації і звуку, шкідливі вихлопи.
Електротримери Легкий, зручний, ергономічний, екологічний. Не має шкідливих вихлопів і великий вібрацій. Малопотужний. Призначений тільки для м'яких стебел, невисокою трави, газону і т. Д. У моделях з живленням від мережі: залежність від кабелю. У моделях від батареї: не більше 30-40 хв. роботи.

Який тример купити: електричний або бензиновий

Підіб'ємо підсумки: якщо ви вибираєте для себе садовий тример в першу чергу потрібно звертати увагу на завдання, яке повинен виконувати даний агрегат.
Залежно від цього вже вирішувати якого типу триммер вам потрібен. Інтернет магазин "Укрсервіс" пропонує велику лінійку всіх видів триммеров. Найбільше ми хочемо звернути вашу увагу на нашу новинку - німецькі агрегати ТМ FlexoTrim
Це дійсно якісний і довговічний товар за доступними цінами.

 

18.04.2016 12:08:15
0
949

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!