Садові повітродуви-пилососи: особливості та різновиди

Садові повітродуви-пилососи: особливості та різновиди

Осінь - красива пора різнокольорових дерев і опалого листя. Це час, коли ваш ділянку біля будинку або дачі вимагає особливого догляду. Сухостій, листя, гілки - все це необхідно прибирати. Звичайно ж, прибирання - заняття не з приємних, але сучасна садова техніка здатна згладити всі недоліки і суттєво полегшити цей процес.

Садовий пилосос для листя - це відмінна можливість заощадити час і сили на прибирання листя, трави або дрібного сміття. Вони користуються величезною популярністю у власників приватних будинків, котеджів або заміських ділянок. Пристрій дуже зручне і компактне. Воно просте в експлуатації і не доставляє зайвих клопотів зі зберіганням, а також обслуговуванням.

Конструкція і принцип дії садових пилососів

Перед тим, як розібратися з принципом роботи пристрою, варто розуміти, що садовий пилосос і пилосос-повітродувка - це абсолютно різні інструменти. Пилосос призначений для всмоктування, а також подрібнення сміття, який в результаті роботи потрапляє в спеціальний сміттєзбірник. У свою чергу повітродувка працює за рахунок потужного потоку повітря, який спрямований назовні.

Конструкція повітродуву складається з турбіни і двигуна. Струмінь видається повітря змітає сміття, дозволяючи легко очистити доріжки або невеликі ділянки. В результаті роботи сміття складається в акуратні купки. У пилососі для цього призначається спеціальний контейнер.

Різновиди садових пилососів

Тип пристрою, а також технічні параметри безпосередньо визначають його робочий потенціал.

Залежно від особливостей конструкції виділяють наступні види садових пилососів:

  • Ручні (легкі, мобільні, дуже зручні в роботі на невеликих ділянках);
  • Ранцеві (середній клас збиральної техніки, набагато могутніше ручних моделей і більш комфортні в перенесенні);
  • Колісні (перевізні або самохідні, відрізняються високою продуктивністю і бездоганною якістю прибирання);
  • Навісні - професійний клас обладнання.

За типом двигуна виділяють акумуляторні, бензинові та електричні моделі. Бензиновий садовий пилосос відрізняється більш високою потужністю. Він компактний, маневрений і прекрасно підійде для прибирання великих площ. Електричний садовий пилосос працює від мережі. Радіус його дії обмежений довжиною проводу. Тому для роботи на великій площі вам знадобитися подовжувач.

Як правильно вибрати пилосос-повітродув?

Існує певний набір характеристик, які важливо враховувати при виборі садового пилососа:

  1. Потужність двигуна і повітряного потоку;
  2. Шум і вібрація;
  3. Ергономіка, зручність експлуатації;
  4. Якість матеріалів;
  5. Функціонал;
  6. Комплектація.

Окрему увагу зверніть на виробника, ціну та гарантійний термін експлуатації.


ТД Укрсервіс - садова техніка за цінами від виробника

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам відмінну можливість купити садові пилососи Bosch, GARDENA, HUSQVARNA, Maruyama і ін. За дуже вигідними цінами. Товар оригінальний, з гарантіями і сертифікатами якості.

 

30.05.2018 12:42:58
0
1194

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!