Секрети по вибору мотокос. Дізнайтеся як правильно купити мотокосу

Перед покупкою мотокоси, багато хто задається питанням "Яка ж підійде?". Я спробую розповісти найголовніші моменти, на які варто звернути увагу при виборі мотокоси. Тільки я, буду керуватися не тільки характеристиками (як інші), але і вкажу реальні факти, які дозволять зробити вибір швидко.

Так само дам поради з реальних даних по маркам, а не просто з слів на зразок: "Раджу дивитися на ріжучий елемент або потужність, компанія перевірена, відома", почувши таке, розвертайтесь і нічого більше не питаючи, йдіть, людина намагається Вам щось впарити!

 

І так приступимо!

Перше що потрібно, це визначитися який саме обсяг роботи Ви будете виконувати, від нього ж і будемо відштовхуватися, що вам підійде. Так як мотокоси поділяються на два класи побутові та професійні, вони здатні витримувати різні навантаження.


Побутові підійдуть для людей, які покосили і забули про мотокоси до того моменту, поки трава знову не підросте. У свою чергу, професійні мотокоси, більш витривалі і підійдуть для щоденної експлуатації, косите хоч з ранку до вечора. Зверніть увагу, що і ціна, на такі мотокоси, відповідна. Тому визначитеся з об'ємом, якщо він буде приблизно від 15 до 20 соток, то вам не обов'язково переплачувати, купуючи професійну мотокосу, з таким обсягом добре впоратися і побутова.

Після визначення обсягу робіт, ви відразу ж відкине половину мотокос. Вам стане ясніше який апарат вам потрібен буде по потужності. Знову ж дивимося на клас мотокоси, вони мають різну потужність, яка в свою чергу вимірюється в кВт або кінських силах (частіше).

Побутові мотокоси, часто оснащені двотактними двигунами (використовують суміш палива і масла), потужність яких не перевищує 2 к.с. В основному, вони комплектуються розбірною штангою, що позитивно впливає на транспортування апарата.

Професійні мотокоси оснащені більш потужним чотиритактним двигуном (використовують окремо масло і паливо) потужністю від 2 к.с. Такі двигуни відрізняються меншим рівнем шуму, який здатні видавати в процесі експлуатації. Мотокоси з потужністю від 2 к.с. і більше широко використовуються в різних сферах від комерційної до промислової, так як є більш витривалими.

Тепер, коли Ви визначилися з обсягом і потужністю мотокоси, дивимося на тип ріжучого елемента! Сучасні мотокоси можуть працювати як з волосінню, так і спеціальними ножами. Перед покупкою переконаєтеся в тому, на що здатна Ваша майбутня мотокоса. Головки волосіні бувають від 2 до 3 мм діаметром, і якщо ви збираєтеся косити траву і невеликі бур'яни, вона повністю підійде для такої справи. Уже для більш жорсткої трави, бур'янів і чагарників, потрібно купувати мотокосу, що використовує ножі, які бувають пластмасові і металеві, і крім цього мають різну кількість зубців.


Ніж з 2ма зубцями - використовується для роботи з молодою травою;

Ніж з 3мя зубцями - для боротьби з бур'янами і більш жорсткою травою;

Ніж з 4-ма зубцями - для скошування заростей з трави і бур'янів;

Ніж з 8ю зубцями - відмінно подрібнює траву;

Ніж з 40ка зубцями - підійде для обробки чагарників і молодих дерев.

Ніж з 80ю зубцями - для роботи з молодими деревами, чагарниками різних бур'янів і трави.

Тепер, коли саму суть вибору розповів, опишу дані по самим компаніям, якщо у Вас стане вибір між аналогічними мотокосами, але різних виробників.

Їх є велика кількість, але я, звичайно, не буду брати все, зазначу лише кілька відомих і маловідомих, щоб ви не дивилися на популярність компанії, а на те, якої якості апарати вони виробляють. І так пройдемося по основних питаннях, які можуть Вас зацікавити.

Які з компаній користуються великим попитом на свій товар, з яких причин?

Кінцеве банально можу назвати найвідоміші, так як люди схильні довіряти їм, але як написав вище, включу в список ті компанії які не дивлячись на свою маловідомість користуються не меншим попитом і мають безліч позитивних відгуків. І так під цю категорію потрапляють компанії:

 Maruyama, Honda, Husqvarna, VULKAN, Hitachi. Чому саме вони? Відповідь проста! Компанії випускають дійсно надійні і придатні продукти, і користуються великим попитом на ринку.

- Які компанії мають найменший відсоток повернення? (В статистику включені поломки і заводський брак)

Цей показник і відображає на скільки якісний продукт робить компанія, але на жаль не всі їм можуть похвалитися. І так, під цю категорію потрапляє відома марка Honda, яка дійсно показує надійність своїх апаратів на вищому рівні. Це підтверджується тим, що мотокоси цієї компанії не те що мають маленький відсоток повернення, вони практично не бачать сервісних центрів! Слідом за компанією Honda, йдуть по п'ятах такі компанії як Maruyama і Husqvarna. Вони хоч і бачать сервісні центри, але не дуже часто. Так само хочу звернути вашу увагу на маловідому марку VULKAN. Так! Так! Не дивлячись на свій молодий стаж на ринку України, а він трохи більше шести років, компанія стрімко розвивається, стає більш впізнаваною за рахунок свого якісного обладнання і доступної ціни.

Разберем, еще один немаловажный вопрос, который может Вас заинтересовать.

- Які компанії мають велику кількість сервісних центрів? (Раптом ваша мотокоса поламається, або будуть питання по ній, на скільки важко буде знайти сервісний центр у вашій області)

Краще, звичайно, щоб ваш прилад служив вам довго і безвідмовно, але все ж, всяке буває. Раптом щось трапитися, було б не погано знайти поблизу сервіс, який допоміг би і дав поради. У цю категорію, на жаль, потрапляють тільки відомі марки, які давно на ринку. У молодих виробників, так само є сервісні центри, але, як правило, тільки в більших містах. Це не означає, що на них не можна покластися, вони організовують пересилання в сервісний центр для діагностики та ремонту вашої мотокоси.

Ну ось, сподіваюся я допоміг розібратися в тому, як правильно вибрати мотокосу, і стаття вам реально допомогла! Особисто від себе, рекомендую консультуватися тут.  

Багато хороших фахівців, які нададуть вам достовірну інформацію!

УДАЧІ У ВИБОРІ І КУПІВЛІ!!

16.09.2016 17:11:46
0
2006

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!