Снігоприбирач від компанії Stiga Snow Electric 45


Снігоприбиральна машина Snow Electric 45 - це простий в експлуатації електричний несамохідний снігоприбирач. Легко і швидко справляється з прибиранням свіжого снігу на невеликих територіях, таких як під'їзна дорога, доріжки у дворі приватного будинку, ганок будинку, дах будинку і так далі.

Снігоприбирач оснащений потужним електричним двигуном з низьким рівнем шуму. Наявність електродвигуна робить снігоприбирач простим в управлінні та обслуговуванні, адже електромотора не потрібні ні паливо, ні масло. Крім того, він не залишає шкідливих викидів.

Володіє компактними габаритами і складаною рукояткою. Транспортування і зберігання не є проблемами. Шнеки таких снігоприбиральних машин зазвичай обгумовані - отже, вони відмінно підходять для прибирання снігу на твердих поверхнях.

Снігоочисник рухається вперед за допомогою обертання власного шнека, який торкається грунту, при цьому збирає і відкидає сніг. Снігоочисник завдяки своїй конструкції прибирає сніг повністю, не залишаючи й сліду навіть в кілька міліметрів.

Переваги Stiga Snow Electric

Головне достоїнство електричного снігоприбирача це низький рівень шуму. Максимальна ширина очищення 45 сантиметрів, а максимальна товщина снігу - 25 сантиметрів. Легке регулювання повороту жолоба на 190 градусів робить викид снігу більш точним. Час роботи не більше 2-ух годин в день.

Викид снігу до 6 метрів, легкий запуск і просте управління робить використання цієї моделі снігоприбирача максимально ефективним і комфортним для оператора.

Технічні характеристики

  • Потужність 1800 Ват
  • Тип двигуна - електричний
  • Тип шнека - одноступінчатий
  • Діаметр шнека - 18 см
  • Висота захоплення - 25 см
  • Ширина захоплення - 45 см
  • Ручне регулювання дальності викиду

Купити снігоприбирач з доставкою

ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент снігоприбирачів за лояльними цінами. Ми є офіційними дилерами снігоприбиральної техніки кращих брендів: AL-KO, EGO, McCulloch, STIGA. Доставка техніки здійснюється по всій території України.

09.02.2018 11:54:00
0
1057

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Бензинові снігоприбирачі плюси і мінуси

Бензинові снігоприбирачі плюси і мінуси

Снігоприбиральна машина – це спеціалізоване обладнання для автоматичного прибирання снігу. Завдяки різноманіттю моделей її можна використовувати як для очищення громадських зон, так і для прибирання прибудинкових територій приватного сектора. Перш ніж купити бензиновий снігоприбирач, необхідно точно розібратися в таких його параметрах, як потужність двигуна, тип запуску, ширина зах..

06.11.2020
0
1520