Вибір садового обприскувача. На що звертати увагу.

З приходом весни актуальним стає якісна обробка рослин і дерев від шкідників, для поліпшення врожаю і захисту рослин від несприятливих погодних умов, охайного зовнішнього вигляду грядок і саду. Навіть якщо у вас невелику земельну ділянку за містом, хочеться отримати з нього максимум врожаю. В такому випадку не обійтися без садового обприскувача, який допоможе ефективно і швидко впорається із захистом рослин.

Типи садових обприскувачів

  • Обприскувачі для кімнатних рослин. Мають обсяг до 2 літрів, розпилюють рідину у вигляді туману, не пошкоджуючи струменем і максимально покриваючи рослина.
  • Ручні (на плече або з можливістю носити в руці) необхідно вручну підкачувати і підтримувати тиск в резервуарі.
  • Акумуляторні. Працюють від батарейок або акумуляторів. Немає необхідності підкачувати.
  • Бензинові. Мають двотактний двигун, підходять для обробки великої площі.

Найдоступніший і простий в роботі - ручний. Їм зручно працювати на городі, в саду, теплиці. Якщо обсяг кілька літрів, то такі моделі оснащуються ранцевим кріпленням на спину для зручності роботи і зняття навантаження з рук оператора. Дуже добре підходить для обробки виноградників, саду, невеликого городу.

Акумуляторний обприскувач позбавить вас від необхідності підкачувати резервуар. Погодьтеся, не дуже зручно постійно відволікатися на підкачування. За один заряд можна обробити близько 20 соток площі. Продуктивність в кілька разів вище ручного аналога. На відміну від бензинового, не виділяє вихлопні гази і працює практично безшумно.

Бензиновий обприскувач доцільно використовувати при великих обсягах робіт. Він має місткий бак від 12-25 л, може обробляти значні площі. Має ергономічне кріплення на спину, щоб не тільки розвантажити руки, але і правильно розподілити навантаження на спину, налаштувати під себе. Погодьтеся, носити кілька десятків кілограм на плечах довго не зручно Такі моделі вибирають професіонали і власники великих територій для обробки

Вибір садового обприскувача

Крім типу, необхідно звертати увагу на технічні характеристики, які безпосередньо впливають на швидкість і ефективність роботи:

  • Обсяг бака
  • Довжина шланга
  • Дальність розпилення
  • Наявність манометра
  • Можливість регулювання струменя розпилення

Купити обприскувач для саду

Під час вибору звертайте увагу і на виробника. Ми рекомендуємо німецький бренд Gloria, який спеціалізується на розробці та виробництві тільки обприскувачів: побутових, для виробництва, для клінінгу. Укрсервіс є офіційним імпортером торгової марки і надає сервісну підтримку клієнтів. В наявності широкий асортимент обприскувачів, комплектуючих і запчастин. Незважаючи на те яку модель ви виберете, робота буде пов'язана з хімічними речовинами, тому необхідно потурбуватись про індивідуальний захист і здоров'я. Використовуйте хоча б маску, захисні окуляри і рукавички, особливо якщо працюєте в теплиці.
Про промислових і клінінгових обприскувачах розповімо окремо. Це найширша специфічна лінійка товарів, яку виготовляють вузькопрофільні компанії, що спеціалізуються на таких типах продукції.

23.02.2018 13:48:29
0
923

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення рідких і порошкоподібних речовин. Пристрій полегшує догляд за рослинами в невеликому саду або теплиці. Сучасний ринок представляє акумуляторні, помпові, бензинові чи електрообприскувачі від різних виробників. Одними з кращих моделей вважаються товари Gloria. За плечима компанії більше 70 років ..

10.11.2020
0
1106