Секатори BERGER – для справжніх садівників.

                                                 BERGER - made in GERMANY

Німецька компанія Berger – лідер європейського ринку професійного садового інструменту. Компанія спеціалізується на виробництві високоякісних секаторів, сучкорізів, телескопічних штанг та ножиць для живоплоту, а також інших інструментів для садівництва, виноробства та квітництва.
Відмінною рисою професійних інструментів для саду Berger є якість та довговічність виробів. Інструменти Berger прослужать Вам у десятки разів довше, ніж звичайне садове приладдя, оскільки висока якість продукції зумовлена ​​багаторічним досвідом виробництва та високою якістю сировини, до того ж до всіх інструментів надаються витратні матеріали та замінні частини (н-р, леза).

BERGER - висока якість на довгі роки. Інструменти Berger сертифіковані в ЄС, крім того, вся продукція відзначена та протестована незалежним науковим центром KFW (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.). KFW контролює сферу лісівництва Німеччини, у тому числі рівень якості та технологічні розробки в галузі інструментарію для ведення лісового господарства. Вся продукція BERGER відповідає високим критеріям якості та безпеки KFW: Крім цього, садовий інструмент Berger пройшов тестування та має маркування GS/GS - це знак безпеки та стабільності якості продукції, що випускається.

                                                                АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Використовуючи інструменти Berger можна вирішити найрізноманітніші завдання садівництва. Професійні садівники, ландшафтні дизайнери та просто любителі свого саду обирають Berger по всьому світу з 1918 року.
Секатори:

 

 звичайніз композитними ручками

 

 

з двома лезами (для зелені та молодих пагонів)

 

ножиці для виноградної лози


 


з ковадлом для твердих порід деревиниНожиці:

 

 

 

для стрижки газонів

 

 

 для стрижки овечої вовни

 

 

універсальні

 

 

лінія "Technik"

 

 

 

для чагарників та живолоту

 

для художньої стрижки рослин

 

 

Сучкорізи:

"Classic"

"Comfort"

"Profi" зі змінною ріжучою головкою

"Profi" з ковадлом і змінним лезом

Секатор штанговий


Ножі:

Серпоподібні

Для флористів (садівників)


Пили:

Складні

Штангові

Обрізні

Лучкові

Штанги:

штанги телескопічні

Сокири:

сокири

03.02.2017 14:46:43
0
1993

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Секатор і сучкоріз: в чому різниця

Секатор і сучкоріз: в чому різниця

Сфера використання Робота в саду часто вимагає не тільки багато зусиль і часу, але також наявності спеціального інструментарію. Секатор та сучкоріз можна назвати справжніми помічниками дачника і садівника. Саме вони дозволяють позбутися від зайвих гілок, обрізати кущі, сформувати крони дерев або облаштувати ландшафтний дизайн. Незважаючи на схожу конструкцію і сферу застосув..

20.05.2019
0
2174