Типи механізмів садових секаторів

Без перебільшення - секатор є у кожного сільського жителя, дачника, що володіє садовими ділянками і вирощує, наприклад, виноград або малину, яблука чи груші, інша смакота, а також квіти. Але, також, секатор потрібен і міському жителю, який проживає в приватному будинку.

Професійний секатор незамінний в фермерських господарствах.

Секатор - це інструмент спеціальної конструкції, який використовують для обрізки кущів, дерев, квітів, а також при зборі врожаю, наприклад винограду. Винайшли його, до речі, у Франції в 1815 році для обрізки виноградників.

Купити секатор можна практично в кожному спеціалізується магазині, інтернет-магазині або просто на ринку. Інтернет-магазин «Укрсервіс» - це фахівці, які зможуть підібрати, проконсультувати і запропонувати потрібний вам секатор, в залежності від потреб. Перш ніж купити секатор, рекомендуємо ознайомитися з виробниками секаторів, представлених в нашому магазині. Серед інших, в магазині представлені такі: My Garden (Китай), Truper (Мексика), Berger (Німеччина).

Ціна на секатори різна. На ринку зустріти можна як підозріло не дорогі, так і досить дорогі секатори. Різниця в ціні залежить від того, чи є інструмент професійного, напівпрофесійного або побутового рівня та які матеріали використовуються при виробництві.

Крім класу, на ціну секатора впливають конструкція і тип ріжучого механізму (храповой або пружинний), метод виробництва заготовки (штампування або кування), спосіб заточки, тип металу (проста або загартована сталь), вага і довжина ручок, тип і форма лез (з ковадлом, під кутом, рівні, з пазом або ножиці), можливість зміни лез, виробник і країна (Китай, Німеччина, США, Японія) та ін.

Важливо знати, для якого типу порід дерева придатний секатор. Одні придатні для старих і твердих порід, інші для м'яких і молодих пагонів. Окремо існує різновид секаторів для троянд.

Секатор храповый механизм

За принципом роботи, секатори бувають храпового і пружинного типу.

Секатором з храповим механізмом легше здійснювати процес різання. Застосування храпових секаторів зручно при обрізанні гілок діаметром до 3 см. За рахунок того, що храповий механізм секатора (по суті це тріскачка в мініатюрі) фіксує зусилля і здійснити обрізку гілки можна за кілька натискань (прийомів).

На якість зрізу цей спосіб особливо не впливає. Але, з власного досвіду, секатор з храповим механізмом краще підійде для обробки товстих гілок, більш стійких до захворювань порід дерев або для обрізки товстих, старих і сухих гілок.

Секатори з пружинним механізмом (або звичайні) - це найпоширеніші садові інструменти.

Пружинний спіралевидні механізм може бути стрічковим і дротовим.

Стрічкова пружина має форму скрученої в спіраль стрічки. Пружина з дроту має вигляд звичної пружини.


Секатори пружинного типу застосовують для одномоментної обрізки за рахунок одиничного натискання рукою.

Обрізка гілок за рахунок одиничного натискання забезпечує безпечний зріз. Це означає, що зріз гладкий, кора по контуру не ушкоджена і, як наслідок ризик можливого захворювання дерева або чагарнику мінімізований.

Поруч з якістю варто зручність. Зручність особливо відчутно, тоді, коли доводиться працювати на великих ділянках, а не тільки в невеликому саду. Пружинні секатори зручні тим, що після процесу зрізу, рукоятки інструменту (і леза) розсуваються автоматично, тим самим збільшуючи продуктивність і зменшуючи втому руки.Секатор ленточный механизм
 

Секатори з стрічковим механізмом дешевші, ніж секатори з храповим механізмом. Це не говорить про погану якість, а просто про інший тип механізму.

Для якісного і безболісного догляду за садом (не має значення яким) раджу купувати секатори якщо не професійні, то хоча б напівпрофесійного рівня. Хороші секатори розраховані на довготривалі навантаження і впораються з будь-яким типом насаджень

Крім того, в нашому інтернет-магазині можна ознайомитися з відгуками про секатори, щоб переконатися в якості і надійності садового інструменту.

09.03.2017 12:02:46
0
2445

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!