Вибираємо садові ножиці

Вибираємо садові ножиці

Застосування. Питання про те як вдало купити садові ножиці може виникнути як у садівника, який має дачу або будинок з садом, так і у професійного ландшафтного дизайнера. Їх об'єднує одне - завдання якісно обробити ділянку з живоплотом. Щоб кущі мали охайний вигляд і бажану форму - Вам доведеться стригти кущі досить часто. Для вирішення такого завдання вам не обійтися без спеціального інструменту. Секатор, як класичний садовий інструмент, буде малоефективний. Адже ширина його леза здатна захопити і якісно зрізати тільки одну гілку. При стрижці живоплоту потрібен інструмент, який може захоплювати відразу цілу смугу. Саме так створюються геометричні форми. Тому, з огляду на всі тонкощі по догляду за живоплотом, були сконструйовані садові ножиці або кущорізи.

Типи садових ножиць і кущорізів. Критерії вибора.

Вибираючи між інструментом автоматичного або механічного типу, потрібно врахувати кілька чинників:

  • розміри живоплоту
  • тип рослин
  • як часто потрібно буде обрізати рослини

За типом джерел живлення ми можемо розділити інструмент на наступні групи:

  • механічні
  • електричні,
  • акумуляторні
  • бензинові.

У даній статті ми більш детально зупинимося на механічних ножицях.

Секатори найбільш ефективні для робіт з невисокими і форменими рослинами, так як маневреність і компактність ножиць дозволяють виконати копіткі завдання.

Ручні садові ножиці це за своєю суттю вдосконалений секатор, доробка якого полягає в подовжених ручках і довгому лезі.

Тому при виборі якісного інструменту важливо звернути увагу на ергономіку, зручне захоплення і якість матеріалу леза.

Ергономіка. Ручки ножиць не повинні ковзати або бути незручними для захоплення. Важливий фактор, який забезпечить вам комфортну роботу - наявність амортизувальних механізмів. Саме вони запобігають зайвому навантаженню на суглоби.

Матеріал леза. Вибираючи ножиці зверніть увагу з якого матеріалу виготовлені леза, наскільки якісно оброблена і заточена кромка кожного з них.

Поцікавтеся про спосіб і необхідність частої заточки, чи є спеціальне покриття яке захищає інструмент від передчасної корозії, адже ви працюєте з живими рослинами.

Наприклад, в нашому інтернет магазині Укрсервіс ви можете купити ножиці BERGER 4520, які рекомендовані для підрізання гілок і чагарників. Вони мають довгі леза з характерною хвилястою кромкою. Дане рішення дозволяє зробити рез максимально чистим і нетравматічность для рослини.


Звичайно ж, такий інструмент рекомендований для робіт на невеликих ділянках, де потрібно більше якість і ефектність роботи ніж швидкість її виконання і обсяги.
Вдалого використання!

26.04.2016 18:43:15
0
1993

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!