Висоторізи що це та сфера застосування

Ви, напевно, помічали крони дерев майже всі однакові по висоті, ширині і способу обрізки. Для таких робіт існує такий інструмент як висоторізи.

Вони необхідні для утримання та підтримки саду в здоровому вигляді. Для того щоб сад ефективно плодоносив необхідно щороку проводити його

обрізку. Завдяки чому дерева зберігають відмінну форму і залишаються здоровими.


Висоторізи застосовують не тільки для обрізки саду. Вони незамінні при необхідності якісно обрізати будь-яке дерево або чагарник.

Висоторізи дають можливість обрізати непотрібні гілки без застосування, будь-яких сходів, що природно спрощує сам процес, не кажучи про поліпшення комфортності, безпеки, а також ефективності

За способом дії вони бувають електричні, акумуляторні, бензинові та механічні. Продуктивність залежить від потужності двигуна і якості ріжучих частин.
Висоторіз - це своєрідна бензинова або електрична пила, як для різання дров, але на подовженому штативі. Відмінність в тому, що ви стоїте на землі, а вона працює на висоті.

При його використанні потрібно обов'язково дотримуватися техніки безпеки. Не потрібно, наприклад, обрізати гілки, які знаходяться прямо у вас над головою.

Все висоторізи дуже прості в експлуатації. Інструмент направляється пилою до гілки, рукою натискаємо кнопку і легко обрізається. До вибору такого інструменту треба підійти з відповідальністю. Потрібно чітко розуміти, що ви будете робити, як часто і який багато. Умовно їх поділяють на 2 групи - це для дому та для професійної роботи. Для будинку цілком підійдуть електричні та акумуляторні, а також ручний у вигляді доповнення до одного з них.

Механічні висоторізи - це найпростіші механізми, які призначені для обрізки тонких гілок вручну. Він ефективний для одиничних обрізок невеликих і тонких гілок. Років тридцять тому механічні висоторізи широко використовувалися тільки через те, що інших просто не було. Все висоторізи оснащені штангою, яка зазвичай телескопічна або проста.

 

стриженные кусты При покупці електричного висоторіза, ви повинні знати, що для його роботи необхідний шнур і джерело живлення. Вони відмінно підійдуть для саду поблизу будинку, де не складе для вас великих труднощів волочити за собою шнур. Але пам'ятайте, що шнур має обмеження.

Акумуляторні висоторізи також як і електричні працюють тихо і вони екологічно чисті. Зручні тим, що їх можна використовувати, де завгодно при цьому, не мати обмеження по світу або шнуру. В даному випадку необхідно взяти до уваги факт розрядки батареї і необхідності її підзарядки. Ця деталь є недоліком такої пилки.

Бензинові висоторізи - це найпотужніші, надійні та професійні інструменти для саду. З його допомогою ви можете провести обрізання саду де завгодно і скільки завгодно. Їх купують для обробки великих садових площ.

Важливою деталлю є така властивість як можливість обрізки під кутом. Існують моделі, які вже мають в своєму комплекті кутовий редуктор. Якщо в комплект цей пристрій не входить, то бажано придбати його окремо. Наявність пристосування для обрізки під кутом є дуже важливою функцією даного інструменту. Без цього якість обрізки ставати неякісним. 

арка из стриженных кустов

Штанга повинна бути зручною і легкою, в той же час зроблена з високоміцного матеріалу. Вона не повинна прогинатися. Висота штанги варіюється від 170 см до 500С м. Треба врахувати, що ефективним вважається, довжина штанги до 5 м. При більшій висоті ви не зможете зробити роботу якісно з огляду на те, що якщо треба обрізати гілку вище тієї, що нижче - це просто незручно. Ви не бачите що ріжете.

За вагою висоторізи в залежності від марки різні. Інструмент для будинку зазвичай важить від 3-х до 4-х кг. Професійні важать від 6 кг. Це важливий фактор, але бажано його врахувати, перш за все, для легкості роботи.

Довжина полотна ріжучої частини або іншими словами шини буває від 20 см до 50 см. Все також залежить від того що ви збираєтеся робити. У будь-якому випадку полотно повинно бути гострим і мати можливість заточування. Інакше обрізки матимуть рваний і нерівний вид, що в свою чергу може привести до хвороби дерева.

Бажано мати в комплекті ранцевий ремінь або ранцеві систему. З їх допомогою рівномірно розподіляється тиску, на всю спину включаючи як верхню, так і нижню її частини. Виконання робіт буде зручним і легким, особливо якщо доводиться працювати на великих ділянках і тривалий час.

За потужністю висоторізи різні. Тут також треба розуміти, що слабким інструментом товсту гілку будете пиляти довго. Потужними є бензинові.

Для більшої зручності на ринку представлені універсальні системи для догляду за ділянкою і садом. Ці інструменти дають возвможность використовувати їх як бензокосу, як пилки для кущів та як висоторізи. Вам не потрібно купувати три різних інструменту, можна купити просто один. Такі мультиблоки зазвичай вище за ціною.

Купівля висоторіза - це дуже відповідальне завдання. Адже погодьтеся, що ви не кожен день, і не кожен рік і навіть можливо не кожне десятиліття його купуєте. Тому сміливо звертайтеся до наших фахівців. Вони проходять спеціальне навчання для того, щоб допомогти вам визначитися. Довірте покупку їм.

22.09.2016 11:53:37
0
1804

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!