Порошковий і вуглекислотний вогнегасники: особливості застосування

Пристрій для гасіння пожежі

Одним з небезпечних і підступних явищ, які постійно шкодять мільйонам людей по всьому світу, є пожежі. За весь час свого існування людство придумало безліч способів як можна швидко і ефективно загасити раптово виникло загоряння. Найпоширенішим способом для гасіння локального спалаху залишається самий звичайний вогнегасник. Якщо Ви його ще не купили, то настійно радимо Вам це зробити.

Выбор типа огнетушителя - дело, требующее серьезного подхода. Поэтому, прежде чем что-то купить, важно разобраться какой огнетушитель лучше всего подойдет под Ваши требования. Эксперты интернет-магазина Укрсервис подготовили небольшой обзор двух типов огнетушителей: порошкового и углекислотного.

Гасіння пожежі вуглекислотним вогнегасником

Цей тип вогнегасника є балон з міцного металу, заповнений вуглекислотою (діоксид вуглецю в рідкому стані). До горловині пристосований спеціальний пуско-запірний механізм, від якого відходить шланг або металева трубка. Для гасіння виниклого полум'я потрібно просто зірвати пломбу і натиснути на пускову кнопку.

Рідка речовина при цьому пройде по патрубку всередині балона і на виході перетворитися в тверду снігоподібну речовину з дуже низькою температурою.

Важливо бути уважним, оскільки розтруби вогнегасника можуть охолоджуватися до температури -70 ° C, що несе загрозу здоров'ю людини. У деяких моделях замість пускової клавіші може бути вентиль, який потрібно буде відкрутити. Під час використання такого пристрою поза приміщенням важливо, щоб вітер дув у спину, інакше хімічну речовину з балона буде здувати на користувача.

Застосування порошкового вогнегасника

Порошковий вогнегасник являє собою циліндричний корпус з порошкоподібною речовиною, закачаного туди під високим тиском. Принцип роботи порошкового вогнегасника досить простий. При натисканні на пусковий механізм, стиснене повітря виштовхує порошок з корпусу по спеціальній трубці або шлангу. Потрапляючи в зону горіння, порошок спікається і покриває полум'я цільної кіркою, перекриваючи тим самим доступ кисню.

Особливою рисою цього пристрою є те, що ним можна гасити електричні прилади і установки, чого не можна робити, наприклад, із застосуванням водяного вогнегасника.

ТД Укрсервіс - магазин надійних вогнегасників

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна недорого купити надійний вогнегасник для будинку, офісу або різних установ. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Ви сумніваєтеся, який вогнегасник краще вибрати, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.

Зробити замовлення, уточнити ціну і наявність необхідної кількості товару на складі можна через корзину сайту або по телефону.

28.01.2019 14:54:08
0
1045

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!