10 причин сказати "Так" будівельному обладнанню Masalta.

Будівельне обладнання знаходиться в складних умовах роботи: постійне навантаження, кліматичні умови, різні види поверхонь. Вимоги до якості і продуманій системі безпеки для персоналу дуже високі. Ціна також не маленька, тому перш ніж купити вібротрамбовочное обладнання, необхідно вивчити всі таємниці, щоб не було як в народному прислів'ї: "З дешевої рибки - погана юшка" або "Скупий платить двічі".

Masalta - це відомий у всьому світі виробник мобільної будівельної техніки. Виробничі потужності знаходяться в Хефей і Вуксі. Уже 22 роки компанія займається розробкою, виробництвом і експортом в понад 60 країни віброкатків, трамбовок, віброрейок, затирочних машин та іншого обладнання для ущільнення бетону, грунту.

Будь-який фахівець перш ніж дістати гроші з кишені, ретельно вивчає питання, орієнтуючись не тільки на знатність бренду або ціну, але і на реальні характеристики і ресурс роботи машини.

Чому ж наш вибір Масальта? Фахівці провели порівняльний аналіз двох моделей. Що з цього вийшло, читайте нижче.

І так, слідчий експеримент: підозрювані виброплита Masalta MS90-4 виброплита з загадковим ім'ям "нонейм".

                                   Masalta MS90-4                                                 Аналоги з більш низькою ціною

 

 

masalta_ms90.png                                                                               темная лошадка.png

 

 

 

1. Наявність датчика тиску

У стандартній комплектації є датчик, у аналогів немає. Не дуже хочеться везти на ремонт мотор через банальний перегрів запчастин через низького рівня масла.

Датчик масла.png                                                                                    датчик масла_1.png

2. Двигун Honda

Компанія Mаsalta співпрацює з Honda, Robin-Subaru, Lombargini, Hatz. В Україні ми постачаємо обладнання з двигунами Honda. Вони розроблені спеціально для роботи при постійному впливі вібрації. Дешеві виробники можуть встановлювати підробки оригіналу або непрофільні двигуни, які не призначені для такої роботи. Їх складно ремонтувати, а запчастини часто взагалі не можна замовити.
                                                                                                                            

3.  Стальний шків

Метал має набагато більший ресурс роботи. Литий шків в аналогів може просто не витримати навантаження і розвалитися. Металевий буде служити довго і безперебійно.
                                                                                                                               

4. Відцентрова муфта

У віброплит Масальта використовується 2 пружини і зносостійкі кулачки в муфті, у аналогів - одна пружина

та кулачки з нейлону.                                                                                        

5. Підшипники

Хоча саме виробництво знаходиться в Китаї, деякі комплектуючі поставляються з сертифікованих заводів в Японії. Наприклад, використовуються підшипники NSK, а не дешеві невідомі аналоги з низьким терміном служби.

                                                                                                                                                      

6. Якість лиття і зварних швів

Акуратні шви і добротне лиття металу - перше що падає в очі навіть без вивчення характеристик та ресурсу обладнання. Крім того, це значно підвищує міцність конструкції і її зносостійкість. Кустарне виробництво, щербини, гострі необроблені краї говорять про низьку культуру виробництва дешевих аналогів.

                                                                                       

7. Рама

Акуратні шви и добротно ліття металу - Перше что падає в очі даже без Вивчення характеристик та ресурсу обладнання. Кроме того, це значний підвіщує міцність конструкції и ее зносостійкість. Кустарних виробництво, Щербина, гострі необроблені краї говорять про низьких культуру виробництва дешевих аналогів.

                                                                                                                               

8. Клас міцності кріплень

Болти, які використовуються для кріплень складових частин вібраційної техніки, повинні мати клас міцності не нижче 8,8, що відповідає навантажень 640 Nm / mm2. На фото нижче видно, що у альтернативних варіантів закручений болт класу 4.8, а це всього лише 340 Nm / mm2. Він не підходить для проведення вібраційних робіт.

Безымянный.png                                                                       

9. Суцільнолита плита

На фото наочно видно різницю в товщині профілю. Суцільнолита конструкція, менше швів, виняток деформації - вище надійність, відсутність іржі в місцях зварювання Продумана конструкція і балансування дозволяє полегшити конструкцію і додати легкість в управлінні.

                                                                                     

10. Джентельменський набір

Masalta - це не компанія-одноденка. Як поважаюча себе і своїх клієнтів звичайно має маст хев набір:Весь цикл сервисной поддержки с дня покупки

  • Офіційна гарантія 12 місяців
  • Виготовлення техніки за запитом і дизайну клієнта (якщо необхідно використовувати наприклад колірну гамму замовника для брендування).
  • Швидка поставка запчастин і постійна наявність всіх основних комплектуючих у дистриб'юторів.
  • Оптимальний рівень цін.

ТД "Укрсервіс" є офіційним дистриб'ютором торгової марки Masalta. У нас також є сервісний центр, який оперативно зможе допомогти і проконсультувати. Все обладнання представлено в розділі

18.01.2018 16:50:32
0
905

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!