Бетонозмішувачі ТМ Вулкан - професійна серія!

Бетонозмішувачі Vulkan-profi - бетономішалки для промислового використання та найвищих навантажень. Відрізняються стабільно незмінною якістю виробництва, яке, до речі, розміщене в Україні. На моделі встановлені двигуни високої потужності. Є моделі, які розраховані як на побутову мережу на 220В, так і на промислову в 380В. Всі елементи передачі виготовлені із високоякісного чавуну.

Конструкція виготовлена з профільних труб та куточків великої товщини. Конструкція повністю розрахована на тривалі навантаження. Вся електрика герметично розміщена у металевому ящику. Бетонозмішувачі забезпечені запобіжниками для забезпечення норм і правил охорони праці.

Пересування бетономішалки забезпечується прогумованими колесами, які не бояться проколів. На барабані встановлені високоякісні конусні підшипники, а на втулках ковзні. Вирізняються тихою роботою двигуна.

ТМ Vulkan – власна торгова марка ТД Укрсервіс. Під цим брендом також випускається багато іншої будівельної техніки та обладнання. Якщо Ви сумніваєтеся, яку бетономішалку краще купити для будинку чи промисловості, менеджери нададуть докладну консультацію та підкажуть, як правильно вибрати будівельне обладнання та на які характеристики звернути увагу.

21.01.2015 15:17:31
0
1459

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!