Стремянка-поміст Elkop - зручно і практично

Без сходів в господарстві нікуди

Складані стремянки для дому – це універсальні пристосування, які знаходять дуже широке застосування на виробництві та в побуті. На сьогоднішній день вони стали незамінними атрибутами не тільки будівельників і ремонтників, але також дачників, садівників і власників приватних господарств. Складні сходи істотно розширюють можливості людини, дозволяючи виконувати роботи на різній висоті. Без них не обійтися навіть у такому простому занятті, як збір ягід, або прикраса новорічної ялинки.
З урахуванням специфіки виконуваних функцій, конструкція драбини-помосту повинна бути надійною і стійкою. В цьому плані багато залежить від виробника. При виборі сходів для роботи на висоті краще довіряти надійним брендам, з перевіреною репутацією. Торгова марка Elkop вже багато років є європейським лідером в даній сфері. Сходи цієї фірми відрізняються незмінно високою якістю, надійністю і прекрасними експлуатаційними характеристиками.

Стремянка-поміст: характеристика, особливості конструкції

Зовнішній вигляд стремянки-помосту нагадує дві драини, з'єднані між собою спеціальною майданчиком. При цьому сходинки знаходяться по обидва боки, що дозволяє одночасно піднятися на платформу двом людям.
Головною відмінністю стремянок-помостів від інших видів сходів є можливість комфортної роботи без прив'язки до опори.

Переваги стремянок-помостів Elkop

Для тих, хто ще сумнівається, яку драбину вибрати, ми підготували список головних переваг драин і стремянок-помостів виробництва Elkop:

  1. Універсальність (підходить як для домашнього, так і для професійного використання);
  2. Комфорт і безпеку роботи, які багато в чому досягаються завдяки широкій робочій платформі і рифлена поверхні ступенів;
  3. Наявність поручнів, коліс і протиковзких ніжок;
  4. Легкість зберігання і транспортування (драбина в складеному вигляді займає мало місця);
  5. Мобільність і компактність.

Стремянки Елкоп відрізняються максимальною стійкістю. Вони не ковзають на будь-якому підлозі, а також дуже продумані в плані безпеки конструкції. Більшість моделей оснащені двосторонніми поручнями.

Різновиди стремянок з помостом Elkop

Інтернет магазин Укрсервіс пропонує широкий модельний ряд складних алюмінієвих платформ Елкоп. Ви можете підібрати оптимальну модель, виходячи з необхідних ключових параметрів:

  • Розмір стремянки (довжина в складеному і розкладеному вигляді);
  • Кількість ступенів (від 2 до 22);
  • Максимальна висота помосту;

При виборі важливо також враховувати максимальне навантаження на один щабель. В середньому цей показник становить від 120 до 150 кг.

Купити сходи Elkop за вигідною ціною і з гарантією

Інтернет-магазин Укрсервіс є офіційним партнером ТМ Елкоп на території України. На сайті компанії представлений широкій асортимент будівельного обладнання цього бренду. Замовляючи сходи і драбини Elkop в магазині Укрсервіс ви гарантовано отримаєте оригінальний сертифікований товар з безкоштовною доставкою по всій території України.


 

13.07.2018 10:48:10
0
887

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!