Надійні помічники в побуті і на виробництві - сходи ТМ ELKOP

З 2005 року на ринку України успішно дебютувала словенська компанія Elkop.

Компанія спеціалізується на виробництві драбин а також пересувних помостів різних видів.

Дану ТМ гідно оцінили споживачі, так як за відносно невисокою ціною є можливість купити якісне та надійне обладнання. Продукція компанії щорічно проходить сертифікацію в різних країнах, підтверджуючи тим самим високу якість і завойовуючи світовий ринок. Товари ТМ Elkop представлені більш ніж в 30 європейських країнах, які мають жорсткі стандарти якості.

Купить недорого лестницы Elkop

Асортимент драбин Elkop

Асортимент сходів представлений в таких категоріях:

  • односекційні (приставні) сходи
  • двосекційні (розставні) сходи
  • трисекційні (універсальні) сходи
  • чотирьохсекційні (багатофункціональні) сходи

Компанія Elkop орієнтована на виробництво обладнання для різних сфер використання, тому налагоджений випуск різних серій для побутового та професійного застосування.

Односекційні сходи

Односекційні (приставні) сходи - це найпростіший варіант виконання. Використовуються для вирішення нескладних завдань. Кількість ступенів від 8 до 18 шт.

Двосекційні сходи

Двосекційні сходи можуть використовуватися як приставні сходи або стремянки.

Представлені в 3 серіях: Trend, Hobby і Profi. Кожна серія враховує характер і частоту використання. Серія Trend має найменшу кількість ступенів, розрахована на епізодіческое використання. Серія Hobby користується найбільшим попитом, так як орієнтована для побутового або спеціалізованого використання. Сходи з маркуванням Profi призначені для фасадних робіт, мають підвищену стійкість при великій робочій висоті.

Купить дешево лестницы и стремянки Elkop

Трисекційні сходи

Найпопулярніший модельний ряд, за рахунок варіацій її використання. Даний тип сходів може використовуватися як приставні сходи, драбина і як драбина з висувною частиною. Сходи даної категорії випускаються в різних серіях (Trend, Hobby і Profi), в різній робочій довжині до 12 м і кількістю ступенів від 7 до 17 шт.

Серія профі розрахована на великі навантаження, тому має більш потужні напрямні, широкі сходи і додаткові кріплення і фіксатори.

Чотирьохсекційні сходи.

Популярні в тих професійних сферах діяльності, які пов'язані з постійною і різноманітною роботою на висоті, з необхідністю розміщення на майданчику сходів витратних матеріалів та інструменту. Конфігурація даних сходів дозволяє використовувати їх і як приставні, стремянки або як помости.

Сходи і стремянки виготовляють з алюмінію або твердосплавних металів. В алюмінії виконані ті сходи, які часто транспортують, тому вони повинні бути легкими. Для конструкцій фіксованого розташування використовують напрямні зі сталі.

Це дозволяє покупцеві вибрати варіант, який буде оптимальний під його завдання.

14.01.2016 09:59:39
0
1568

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!